Tuşe! (Rock) - Ankara

• Konuyu açan Konuyu açan Bijen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Türkiye ve Balkanların en sağlam en tadından yenmeyen en başarılı en güzide kayıt stüdyosu Mars yapım , Tuşe denilen ne üdüüü belirsiz bir rock grubunun istilasına uğradı🙂Uğur abi, Atalay abi adamım Onur vallaha birkez daha teşekkür ederiz herşey için...🙂

Birde Tuşe resmi internet sitesi yakında açılıyor efendim.

www.tuseweb.com

Biz teşekkür ederiz, sizlerle çalışmak da inanılmaz eğlenceli. 🙂 (Allah sonumuzu hayır etsin!)

Sevgili Gözde, mesajlarımız tadımlıktır, doyumluk değil. Ser veririz, sır vermeyiz. (Can çıkar, huy çıkmaz...) Ucundan azıcık da olsa tiyo verdik diye kızma bu kadar. 🙁

Sevgiler...

night_slash_rain, gorkyeah teşekkür ederiz. www.tuseweb.com çok kısa bir zaman içerisinde açılacak. sitedeki afişimiz de fotograf çalışmamızdan bir parça. güzel fotografları için mehmet turguta çok teşekkür ediyoruz. daha ne fotograflar var. kayıtlarımızı da çok yakın bir zamanda paylaşmaya başlayacağız. kayıtlar olsun fotograflar olsun tuşyle ilgili herşeye sitemizden ulaşabileceksiniz.
ps onurcum yaw kızmadım sen merak etme kızsam anlarsın 😉 ama azcık ipucu hiç fena olmamış herhalde merak uyandırmak güzel birşey 😛

bijenciiiiim doğum günün kutlu olsuuun. nice senelereeeee 😛 umarım daha çoook beraber doğum günleri kutlayacağız 😛

arkadaşlar aralık ayında bitanecik davulcumuz mca'i askere gönderiyoruz ve bu hafta cuma günü askerlik öncesi mca ile son programımızı yapacağız. bundan dolayı bu hafta kendisine veda partisi yapacağız. cuma günü 21:30da tunalı gölge'de tüm mca severleri veda partimize beklioruuuz 😉
bundan sonra askerlik süresince davulda ömer arkadaşımız bizlere eşlik edecek. veee tuşeden yeni bir haber daha :!: tuşe artık sahnede yeniden 5 kişi. klavyede de fatih artık tuşede. tuşe artık klavyeyle, dopdolu playlisti ve yepyeni şarkılarıyla sizlerle.
herkesi bekliyoruuuz 😛

tunçcum, özlemcim, hakannncm bijen adına sizlere de çok teşekkür ederim.

Tunçcum , Özlemcim, hakancım ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim.Valla kocaman olduk büyüdük ehhe🙂Düşündüğünüz için için çok çok teşekkür ederim ancak yazabildim foruma 🙂Çok sağolun 🙂🙂

yaaa arkadaşlar fırsatım oldukça tusheyi dinlemeye gelmek istiyorum ama web siteleri daha yapım aşamasında olduğu için tam programlarını bir türlü öğrenemiyorum... Hangi günler nerlerde saat kaçla kaç arası çıktıklarını bilen var mı???

smirna demiş ki:
yaaa arkadaşlar fırsatım oldukça tusheyi dinlemeye gelmek istiyorum ama web siteleri daha yapım aşamasında olduğu için tam programlarını bir türlü öğrenemiyorum... Hangi günler nerlerde saat kaçla kaç arası çıktıklarını bilen var mı???

smirna tuşe çok yoğun bir şekilde beste ve albüm çalışmalarına devam ettiği için çok fazla program gerçekleştiremiyoruz.şu anda ankarada sadece cuma akşamları 21:30 itibariyle tunalı gölge'de. ayrıca tarihleri henüz kesinleşmemiş olsa da eskişehir, izmir, bursa ve istanbul konserlerimiz olacak. onları da belli oldukça haber vereceğim. progrlamlarımıza mutlaka bekleriz. görüşmek üzere.

canım abim....seni ne kadar çok sevdiğimi söylememe gerek yok biliyosun zaten.ya bir an önce albüm çıkıp tuşeyi dinlesem çok iyi olacak.aksi halde tuşe dinleyemeyeceğim 18ime kadar.lanet olsun ya off şu 18 yaş 😢

Geri