Tuşe! (Rock) - Ankara

• Konuyu açan Konuyu açan Bijen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TUŞE YOLCU PROGRAMINA YOLCU'NUN YENİ YERİNDE KALDIÐI YERDEN DEVAM EDİYOR 🙂

Bu Akşamdan İtibaren Her Cumartesi 21.30'da Yolcu'nun İnkılap sokaktaki yeni yerinde sahnede.

ve ek olarak bir hatırlatma :

TUŞE YARIN (24 ŞUBAT) KONYA'DA ..

Pazar Günü Tuşe Konya Clube Rock Cafe 'de sahne alacak.

Saat: 21.30

Giriş : 5 ytl.

Adres : Meram yeni yol üzeri Eski Oypa Pazarı karşısı zemin kat

++++++++++++

TUŞE PROGRAM :

Her Çarşamba ve Her Cuma Tunalı Gölge Saat :21.30

Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı / Ankara

Her Perşembe Rock And Blue Saat : 22.30

Adres : Rock & Blue - Balgat - Ankara
Anatolia Gösteri Merkezi Alt Otoparkı Türkocağı Cad. No:12
Tel: 0312 287 35 37

Her Cumartesi Yolcu Hard'n'Heavy

Saat : 21.30

Adres : İnkılap sokak Eskiz Bar Altı

+++++++

Merhaba arkadaşlar, Tuşe 2003 yılından beri bar programlarında benzer parçaları çalmaktadır ancak artık bize göre albüm arifesine girmek üzere olduğumuz şu dönemlerde bar programlarımızın içeriğini topyekün bir repertuvar değişikliği yaparak daha da keyifli ve eğlenceli bir hale getirmek şu an ki önceliğimiz haline gelmiştir. Bu sebeple canlı performanslarda ki 4 kişilik kadromuzu, eskiden olduğu gibi 5 kişiye çıkarma yönünde bir karar aldık. Bu düşünce ile Tuşe bar programları ve canlı performanslarında kendisine eşlik edecek bir klavyeci aramaya başlamıştır. Tuşe'ye canlı performanslarında eşlik edebilecek ve etmeyi isteyecek müzisyen dostlarımızın bize ulaşmalarını gerçekten çok isteriz. Herkese sevgiler...

Not: Tuşe ile çalışmak isteyen müzisyen dostlarımızın bize e-posta yoluyla ulaşırken kısaca kendilerinden ve müzikal geçmişlerinden bahsetmeleri bizi çok mutlu edecektir.

Tuşe'nin devam eden ve etmesi planlanan programları kısaca şöyledir:

**Her Cumartesi 21:30 Yolcu Rock Bar Adres : İnkılap sokak Eskiz Bar Altı

**Her Cuma 21:30 Gölge Tunalı Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı

**İki Haftada bir Perşembe Günleri Yirmidört Performance Hall(Rock&Blue) Adres : Anatolia Gösteri Merkezi Alt Otoparkı Türkocağı Cad. No:12

**Manhattan Programımız Çok Yakında...

**Konya, Eskişehir, Bursa, Antalya, İstanbul, İzmir ve diğer illerdeki canlı performanslarımız için lütfen myspace ve turkrock sayfalarımızı takip ediniz...

İletişim: tusemusic@hotmail.com
0554 409 07 65

HÜROCK'DA SAHNE ALACAK GRUPLAR BELLİ OLDU!

26 Nisan 2008 Cumartesi

Anathema
TNK
TUŞE
Nükleer Başlıklı Kız
Ruj
Düşük Voltaj

ANADOLU GÖSTERİ KONGRE MERKEZİ ÜST OTOPARK

GÜNLÜK : 20 YTL

KOMBİNE : 25 YTL

Bilet Satış Noktaları :

Biletix Satış Noktaları:

Dost Kitabevi (Kızılay, Çayyolu), Diaposan (Tunalı Hilmi), Sanatolia Sahnesi (Ankamall)

Diğer Satış Noktaları :

Hayri Plak (Kızılay), Bilim ve Sanat Kitabevi (Kızılay), Rock Store (Kızılay), Hacettepe Üniversitesi City Center Abone Merkezi (Beytepe), Hacettepe Üniversitesi BeyCafe Tekel (Beytepe), ODTÜ Arkadaş Kitabevi, TOBB ETU Bilet Satış Noktası, Başkent Üniversitesi Rock Kültür Topluluğu Odası, Bilkent Üniversitesi Bilet Satış Noktası

http://www.biletix.com/perfList.htm?id=471&pst=EVENTGROUP

Devam Eden Programlar :

**Her Cuma 21:30 Gölge Tunalı Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı

**İki Haftada bir Perşembe Günleri Yirmidört Performance Hall(Rock&Blue) Adres : Anatolia Gösteri Merkezi Alt Otoparkı Türkocağı Cad. No:12

dünkü mükemmel hürock konserinden sonra yeni bir konser haberi 🙂 saatleri yakında ..

TUŞE ESKİŞEHİR'DE :

RED&BLACK ROCK FEST 2008, 16-17-18 Mayıs 2008 tarihlerinde Eskişehirde açık hava festivali olarak gerçekleşecek.

RED&BLACK ROCK FEST küresel ısınmaya karşı konseptiyle rock severlere keyifli konserler sunmaya hazırlanıyor.

16 mayıs cuma:
dj güven erkin erkal
piiz
uya
ayyuka
gece
direc-t
özge fışkın
yüksek sadakat
teoman

17 mayıs cumartesi
jetone
gökçe
aydilge
dörtxdört
gece yolcuları
pentagram

18 MAYIS PAZAR

.... TUŞE ....

karnaval
aslı
kutsal
malt
manga
demir demirkan

YER : Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü Karşısı

FİYATLAR; TEK GÜN:15 YTL KOMBİNE:35 YTL ÇADIRLI:50 YTL

*Festival alanına ring servisler olacaktır.

*Festival alanında yiyecek içecek (alkollü-alkolsüz) satışı olacaktır.

*Festival alanında çadır kiralama şansınız olacaktır. KİRALIK ÇADIRLAR SINIRLI SAYIDADIR!!

*BİLETLER : www.biletix.com/yakinda.htm?id=2

Ayrıntılı bilgi : www.26rockfest.com

Hürock'taki soundla ilgili eleştiriler geldi kulağıma. Doğru mudur?
Sadece siz değil genel anlamda sound konusunda bir başarısızlık olduğunu duydum. Umarım Ankara yabancı grupları iyi ağırlayabilmişltir.

MG

TUŞE YARIN (1MAYIS) MANHATTAN BAR'DA ..

Tuşe 1 Mayıs Perşembe gecesi saat 00:00'da Ankara Çevre Sokak'ta Manhattan'da sahnede! ...

Adres: Manhattan Ankara:
Çevre Sok. No: 7, Çankaya.
Tel: 0312 427 62 63
Fax: 0312 466 04 03

selamlar, tuse ankarada en beğendiğim gruplardandır hatta uzun bir zamandır orjinal i remember you dan keyif almıyorum diyebilirim neyse
2 haftada bir rock and blue da çıkıyorlarmış buradan öğrendiğim kadarıyla

acaba bu hafta tuse haftası mı yoksa haftaya mı?

whitehamster demiş ki:
selamlar, tuse ankarada en beğendiğim gruplardandır hatta uzun bir zamandır orjinal i remember you dan keyif almıyorum diyebilirim neyse
2 haftada bir rock and blue da çıkıyorlarmış buradan öğrendiğim kadarıyla

acaba bu hafta tuse haftası mı yoksa haftaya mı?

2 haftada bir olan rock and blue programı bi süre önce bitti 🙁

Ek olarak :

daha önce 16-17-18 mayıs olarak açıklanan Eskişehir Red & Black Festivali 30-31 mayıs ve 1 haziran tarihlerine ertelenmiştir. Tuşe 1 Haziran'da sahne alacaktır :

3.Gün ............1 Haziran 2008 Pazar.............. günü saat 14:30’da festival alanı açılacaktır. 8 grup sahne alacaktır. Konserler saat 24.00’a kadar devam edecektir. Gruplar: ..............TUŞE................, KARNAVAL, GÖKÇE, KUTSAL, MALT, DIREC-T, GECE YOLCULARI, YÜKSEK SADAKAT.

*Festival alanında çadır kiralama şansınız olacaktır. KİRALIK ÇADIRLAR SINIRLI SAYIDADIR!!

TUŞE PROGRAM :

**Her Cuma 21.30 Gölge Tunalı Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı

eheh iyi ki sormuşum o zaman =)
bir süredir izleyemiyorum kendi programım el vermedi ama tekrar yolcu yapmanın vakti gelmiş demek, ben en son yolcuda gökhan ve 2 gitarlı performansları izlemiştim

bu arada yeniden yapılanma, klavye falan deniliyordu
tuse whitesnakeleri yeniden alsın hatta üstüne savatage çalsın

iyi çalışmalar, müzikle kalın

Tuşe sürdürdüğü klavyeci arayışına kısa bir süre önce son verdi. Tuşe'de klavyenin başına geçen isim İBRAHİM KİREÇ.

YAKINDA :

daha önce 16-17-18 mayıs olarak açıklanan Eskişehir Red & Black Festivali 30-31 mayıs ve 1 haziran tarihlerine ertelenmiştir. Tuşe 1 Haziran'da sahne alacaktır :

3.Gün ............1 Haziran 2008 Pazar.............. günü saat 14:30’da festival alanı açılacaktır. 8 grup sahne alacaktır. Konserler saat 24.00’a kadar devam edecektir. Gruplar: ..............TUŞE................, KARNAVAL, GÖKÇE, KUTSAL, MALT, DIREC-T, GECE YOLCULARI, YÜKSEK SADAKAT.

Tuşe Devam Eden Programlar :

**Her Cuma 21.30 Gölge Tunalı Adres : Buğday sok. no : 6/1 (kuğulu park karşısı) Tunalı

Tuşe'nin Her Cumartesi 21.30 'da olan Yolcu'daki programı Her Cuma 00.00 olarak değişti.

Yarından itibaren Tuşe Her Cuma 00.00'da Yolcu Bar'da sahne alacaktır. Adres : İnkılap sokak Eskiz Bar Altı

Cuma günleri olan Gölge programının ne zaman olacağı ise yakın zamanda burdan duyrulacak.

Tuşe Devam Eden Programlar :

**Her Cuma 00:00 Yolcu Rock Bar Adres : İnkılap sokak Eskiz Bar Altı

YAKINDA :

merhaba;
tu$eyi, tushe olduğu, dream tv deki elemanın "ta$i" diye telafuz ettiği zamanlardan beri takip ederim..
bir iki saat sonra yolcu da programları var.. gidecem birazdan.. echoes la beraber çıkacaklar..
bir $ey isteyecektim ben.. bu topicte $u anda 70 sayfa var yakla$ık.. orta sayfalarda bi repertuar listesi vardı.. 1 saattir arıyorum bulamadım çıldırdım burda.. hangi sayfadaydı unuttum..
o listeyi güncelleyip, topiği ajan bijen'in ilk mesajına editleyip koyabilir misiniz acaba..
hem topiğe tıklayan ki$i direk repertuarı görür daha iyi anlar.. 🙂)

ayrıca klavyeci gelmi$ galiba gruba vayyy..
guns n roses çalmayı seven bi grup tu$e..
artık bir "november rain" dinleriz herhalde.. ama stüdyo kaydı olanından değil.. bu $arkının bi live versiyonu var..
sanırım "era" konserinde tam emin değilim..
hani 12 dakika süren sonda slash in piyanonun üzerine çıkıp co$tuğu $arkı..

queen de sever tu$e.. belki bar için "saçma" bi $arkı olabilir ama bohemian rhapsody de çalarsınız..
gerçi barda çalmak kasar bu $arkıyı.. istanbulda kemancı da çalan bi grup izlemi$tim.. opera yerlerini bantdan veriyorlardı.. bilgisayardan 🙂)
queen de öle yapardı zaten konserlerinde..

bijen dream theater seviyodur adım gibi eminim petrucci nin bir kaç hareketini görmü$tüm çünkü çalarken.. 🙂) dream theater de söyleyebilirler.. gerçi "tu$e" nin tarzına biraz ters olabilir progressive metal ama araya serpi$tirebilirsiniz bir kaç tane ho$ olur..

çünkü artık tu$e ye arkada$ çağiramiyorum tek geliyorum hatta bazen.. "hep aynı $arkılar hep aynı $arkılar" diyorlar.. ben milyonlarca kez de dinlesem bıkmam o $arkıları da.. millet gelmio artık... bir çok ki$iden duydum bunu..

dur ben bunları biraz sonra yolcu da sölerim size 🙂)
$u anda lorenz çıkmı$tır çalıyordur kızlar 🙂).. echoes a yeti$eyim ben 🙂)

dream theater ve bohemian rhapsody saçma olmu$ olabilir biraz da... november rain i bi ciddi dü$ünün abi yaa.. klavyeci de kendini göstermi$ olur ne güsel olur.. süper olur..
en sonda co$arız zaten o harika riff ve soloda.. 🙂)

TUŞE BUGÜN ESKİŞEHİR'DE RED AND BLACK FEST'DE!!!

Geri