U.P.O (Alternatif)

LilyAllen demiş ki:
Bir istekte bulunsak, duyan ilgilenen olsa, sonra gelsek dinlesek,
mutlu olsak sonra gülümsesek 😉

Reamon-Tonight desek, çok mu oluruz acaba :?:
Bence super olur, bekliyoruzzzzz 😀

gruptan 3 kişinin işe başlaması ve 1 kişinin KPSS kursuna 😀 yazılması dolayısıyla bu hafta yapmayı düşündüğündüğümüz stüdyoyu yapamadık maalesef.dolayısıyla repertuara eklemeyi düşündüğümüz yeni şarkıları bu hafta çalamıycaz.lily allen reamon-tonight eklemeyi düşündüğümüz şarkılar arasında.ilk bölüm için gayet hoş bir parça olur kanımca.
artık programdan programa görüşebildiğim grup arkadaşlarıma da buradan bişey söylemek istiyorum.''sodexho'ları aldım gençler.artık aspavalar benden 😉 ''unutmadan;

UPO her cuma 21,00-24,00 arası GARAJ'da
her cumartesi 20,30-24.00 arası INSULA'da

karmancho demiş ki:
LilyAllen demiş ki:

gruptan 3 kişinin işe başlaması ve 1 kişinin KPSS kursuna 😀 yazılması dolayısıyla bu hafta yapmayı düşündüğündüğümüz stüdyoyu yapamadık maalesef.dolayısıyla repertuara eklemeyi düşündüğümüz yeni şarkıları bu hafta çalamıycaz.lily allen reamon-tonight eklemeyi düşündüğümüz şarkılar arasında.ilk bölüm için gayet hoş bir parça olur kanımca.
artık programdan programa görüşebildiğim grup arkadaşlarıma da buradan bişey söylemek istiyorum.''sodexho'ları aldım gençler.artık aspavalar benden 😉 ''unutmadan;

sen karmançoya bakma allen... o şarkı olmaz. çünkü şarkı isminde gece geçiyor. prensiplere aykırı...neden olmasın diyerek senin gönlünü yapmaya çalılşıyo, kandırtıyo seni, inanma. biz geceyi sevmeyen adamlarız. erken yatar, erken kalkarız. işimiz gücümüz var. uykumuzu getirir o şarkı bizim. ilk bölümde değil, provada değil, evde bile olmaz... olmaaaz. olmaz. (save tonight erken kalkmaya başlamadan önce çalınmaya başlanan bi şarkı olduğu için s*ktirediniz onu. önemsemeyiniz. zaten şey gibi bi şarkı o, eeeee, şey işte.) mutluluklar&esenlikler. :evil:

premiyer liiig hiiiiç bitmesiiiin. long live manchester mönşengladbagh... 8)

ssoresown demiş ki:
karmancho demiş ki:
LilyAllen demiş ki:

sen karmançoya bakma allen... o şarkı olmaz. çünkü şarkı isminde gece geçiyor. prensiplere aykırı...neden olmasın diyerek senin gönlünü yapmaya çalılşıyo, kandırtıyo seni, inanma. biz geceyi sevmeyen adamlarız. erken yatar, erken kalkarız. işimiz gücümüz var. uykumuzu getirir o şarkı bizim. ilk bölümde değil, provada değil, evde bile olmaz... olmaaaz. olmaz. (save tonight erken kalkmaya başlamadan önce çalınmaya başlanan bi şarkı olduğu için s*ktirediniz onu. önemsemeyiniz. zaten şey gibi bi şarkı o, eeeee, şey işte.) mutluluklar&esenlikler. :evil:

Birileri bu çocuğu hiç dikkate almıyor herhalde baksanıza
nasılda içerlemiş nasılda içine atmış böyle istediği parçaları çaldıramayınca :roll: 😀
Sen bu grubun bel kemigi değilmisin
sen olmazsan daha iyi basçı mı bulacaklar hem insulada
Sertan Sertan diye bağırmıyor mu millet :!: Niye dinletemiyorsun
ki sözünü 😆 hem sen en büyük değilmisin büyüğün sözü dinlenmez mi :!: 😀

Sana da dikkatin için çok teşekkür ederim Semih 😛
iş yükü bu grubu yıldıramaz ben inanıyorum ki her durumda
EN İYİ olmaya devam edeceksiniz..
Yeni parçalarınızı dört gözle bekliyoruz😀 😀

Ne zamandır yazamıom foruma be bi yaziim artık.malum iş hayatı internete bile giremioz artık.
Neyse studyo yapmamız zor oluyor bu aralar ama önumuzdeki haftadan itibaren U.P.O sürpriz sarkılarla karsınızda olucak istekler de dikkate alınıcak.Farklı sarkılar dinlemek isteyenleri bekleriz..
bu aksam garage da görüsmek üzere.

LilyAllen demiş ki:
ssoresown demiş ki:
karmancho demiş ki:
LilyAllen demiş ki:

Birileri bu çocuğu hiç dikkate almıyor herhalde baksanıza
nasılda içerlemiş nasılda içine atmış böyle istediği parçaları çaldıramayınca :roll: 😀
Sen bu grubun bel kemigi değilmisin
sen olmazsan daha iyi basçı mı bulacaklar hem insulada
Sertan Sertan diye bağırmıyor mu millet :!: Niye dinletemiyorsun
ki sözünü 😆 hem sen en büyük değilmisin büyüğün sözü dinlenmez mi :!: 😀

Sana da dikkatin için çok teşekkür ederim Semih 😛
iş yükü bu grubu yıldıramaz ben inanıyorum ki her durumda
EN İYİ olmaya devam edeceksiniz..
Yeni parçalarınızı dört gözle bekliyoruz😀 😀

hokuspokus'u özlüyorum ben yaaa! 🙁
gülücükler yüzünüzden hiç eksik olmasın, ayar vermeye devam! 😉
sarcasm is just one more service we offer...

Repertuarımıza ekleyeceğimiz yeni parçalar haftaya geliyor, bu hafta aynen devam...

Akşama 20:00'da hasta ve pastalarımız ile INSULA'da görüşmek üzere...

aaa herkes istek yapıyo bende isteremm hump de bump super olurdu hep by the way albümüne çalışıyosunuz olmaz ki ama stadium arcadiumun neyi eksik ya da turn it again olsun trombon çalarım bende 😆

slm lar, hocam ben bir lamb of god hastasıyım zaten 🙂 ayrıca bu hesap taşeron bi hesap değil senin süphelendiğin gibi. dediğim parcada fifa 98 in olması lazım hani su "yeaa huuu!" die bir girisi olan parca. bu gece sizi izlemek isterdim ama ne yazık ki gelemicem o yüzden yerime birisi "deeftooness!" die bağırırsa sevinirim 🙂 size iyi performanslar......

dün gece çoookk eğlendik.Galvanize dinlemee geldim dinledim veee çok beğendim hatta şimdiye kadarki en iyi yorumlardan biri olmuş diyebilirim.neese artık görüşürüz... 😀 😀 😀
sinemmm...

Yorumlar için tesekkür ederiz.
Önumuzdeki hafta:
Persembe - Insula Efes Dark gecesinde
Cuma - Garage'da
Cumartesi - Insula'da olucaz.
Uzun bi aradan sonra yeni sarkılar da olucak işallah🙂
görüsmek üzere.

Teşekkür ediyorum. Bakalım neler olacak 8)

Bu hafta programımız şu şekilde;

8 MART PERŞEMBE 20:00,INSULA (Efes Dark Organizasyonu)
9 MART CUMA 21:00,GARAGE
10 MART CUMARTESİ 20:00,INSULA

İyi haftalar dilerim...

7 Mart çok yormazsa beni Efes Dark organisazyonuna gelmeyi planlıyorum. Uzun zaman oldu sizi dinlemeyeli özlemişim yahu her ne kadar da tarzım olmasanizda neyse siz enjoy the silence calarsınız bana yeter 🙂

😛 sisi sadece bi kere isleme fırsatım oldu oda insulada benje züpersinis işalla deerinis anlasır bu arada wocalinise bayılmıstm dorusu benje hepinis çok başarılısınıs ama o biras daa basarılı :twisted:

therockulakanky demiş ki:
😛 sisi sadece bi kere isleme fırsatım oldu oda insulada benje züpersinis işalla deerinis anlasır bu arada wocalinise bayılmıstm dorusu benje hepinis çok başarılısınıs ama o biras daa basarılı :twisted:

tesekkürler yorumun için..evet vokal haric hepimiz iyiyiz bence de 😆

dennischambers demiş ki:
7 Mart çok yormazsa beni Efes Dark organisazyonuna gelmeyi planlıyorum. Uzun zaman oldu sizi dinlemeyeli özlemişim yahu her ne kadar da tarzım olmasanizda neyse siz enjoy the silence calarsınız bana yeter 🙂

Enjoy the silence bu hafta calıscaz ama haftaya yok. sebebi de sürpriz haftaya programa gelenler anlar 😀 sonraki haftalarda tabiki yine calıcaz.

hatırlatalım:
bu aksam : Insula (efes dark organizasyonu)
Cuma: Garage
Cumartesi: Insula

görüsmek üzere

Geri