Unknown Artist (Pop - Rock) - Ankara

abicim inanın tanıdığım kim warsa dawet ettim bizim yüzümüzü kara çıkarmayacağınıza yürekten eminim bütün polifonik ailesi olarak sizden unutulmaz bi performans beklioz kalbimiz we yardımcı olabileceimiz tüm organlarımız sizinle!!!

TARİH:8ŞUBAT
YER:NEDJİMA
SAAT:20:00 (do it right now🙂 )

Gelen ve bizi dinleyen herkese teşekkür ederiz. İlk konserimiz gayet güzel geçti biz eğlendik seyircininde eğlendiğini düşünüyorum...

Tekrar görüşmek üzere...

Mükemmeldiniz 🙂 Çok eğlendik walla.Yani 5 bira içmişim.5 inin de masama nası geldiini ne ara içtimi anlamadım.O kadar 🙂

😀 gelen ve bizden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkürler...

En kısa zamanda tekrardan buluşup eğlenmek dileğiyle....

Bu arada bir de ufak ricam var.

Dün akşam gelip bizi dinleyen arkadaşlarımızın dün akşamla ilgili tüm yorumlarını bekliyoruz...

Henüz tam anlamıyla kesin olamış olsa da bu perseme değil ama sonraki perşembeden itibaren başlayarak her perşeme Nedjima Sahnesinde olacağız...

Kesinleşmiş birşey varsa o da eğlencenin hep bu dozda olacağı hatta katlanarak artacağıdır 🙂

qataloq demiş ki:
Bu program sabit mi yoksa konser gibi bir şey mi?
Repertuarda neler var? Şehir dışında olmasam izlemek isterdim. İnşallah başka bir programınızı izlerim.. 🙂
Başarılar..

bu perşembe 15.02.2007 hariç her perşembe Nedjimadayız... öbür haftaya bekleriz görüşmek üzere..

zorknemesis demiş ki:
qataloq demiş ki:
Bu program sabit mi yoksa konser gibi bir şey mi?
Repertuarda neler var? Şehir dışında olmasam izlemek isterdim. İnşallah başka bir programınızı izlerim.. 🙂
Başarılar..

bu perşembe 15.02.2007 hariç her perşembe Nedjimadayız... öbür haftaya bekleriz görüşmek üzere..

Tamam, o zaman ilk fırsatta geleceğim.
Başarılar 😀

ahahaha varmış ama bayaa da eğlenceliymiş hatta 😀

Evet arkadaşlar biricik gitaristimizinde deklere ettiği gibi bundan kelli her perşembe nedjima sahnesindeyiz (bu persembe hariç tabiiki de)

Hepinizi bekliyoruz...

Esen kalın efenim.

Geri