Kocaeli VOKALİM MÜZİK GRUBU ARIYORUM

• Konuyu açan Konuyu açan zeyd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sahne deneyimli vokalim. Enerjim yüksektir. Hedefim konser ve festivallerde sahne alan bir müzik grubu üyesi olmak. Hoşuma giden her tür şarkıyı söyleyebilirim. Ayrıca söz yazarlığı da yapıyorum.

Sahne deneyimli vokalim. Enerjim yüksektir. Hedefim konser ve festivallerde sahne alan bir müzik grubu üyesi olmak. Hoşuma giden her tür şarkıyı söyleyebilirim. Ayrıca söz yazarlığı da yapıyorum.
selamlar zeyd. ben max. kendimi; inancli, kisisel-farkindaligi olan ve heran disiplinli sekilde performans veren bir birey olarak tanimlayabilirim. 21 yasimdayim, turkiye istanbulda dogdum buyudum yasiyorum. 1 yasimdan beri bateri enstrumani ile yasiyorum, bagetlerim butungun hergun ellerimdedir. vizyonum; kendim olmak / ismim olmak / max olmak / maksimum olmak / kendimi dunya hayatinda iken olmeden once her 8 yonumdende (ruh zihin beden kultur uzmanlik business kitle para) maksimum seviyeye cikartmis olmak / dunya gezegeninin maksimum (en iyi, en iradeli, en fit & tarz, en kulturlu, en uzman, en iyi isadami, en unlu, en zengin) profesyonel bateristi olmus olmak turkiye2028 avrupa2038 amerika2053 asya afrika2078 dunya2103. tabiikide bu vizyonum icin butun planlarimi kucucuk bir cocukken yapmistim. ve plana gore ilerliyorum. 2024 haziran 17 tarihinde / 21. yas gunumde profesyonel bateristligimin business yonunun 100 adimindan 1.si olan solo max icerik uretim businessmodelimi instagram sayfam uzerinden performanslamaya basladim.

@maksimumbakisacisi instagram
05415598090 numara
maksimumbakisacisi@gmail.com gmail

Geri