vox amplug metal hakkında

selamlar. öncelikle kötü bir amfiye sahip birisi olarak vox amplug2 metal diye bir alet gördüm ve ulan neymiş bunlar diye bir araştırayım dedim. bir kaç video izledim ve selim ışık gibi artık işin üstadı olmuş bir insanın bu kulaklık amfisini beğenmesi beni almaya daha da iteledi. ben bunu creative (modelini bilmiyorum) bir hoparlöre bağlasam falan fena olmayan soundlar alırmıyım? ve siz önerir misiniz? ben böyle bir cihaza 360 lirayi iyi buluyorum siz ne düşünüyorsunuz? teşekkür ederim.

Ben ac30 modelini kullanıyorum. Birçok farklı kulaklık ile denemedim kulaklığın kalitesi ne kadar artıyorsa sesin güzelliğide emin ol o kadar değişiyor. Pratik yapmak için oldukça yeterli özellikle yeni başlayanlar için ama yüksek bir performans beklemek zor. Hoparlör'de olur ama bu modeller ile uyumlu olan vox'un kendi mini kabini var. Ama kulaklık ile kullanmayacaksan bir tık fiyat yukarıda güzel amfiler var onlara bak derim.

Ben ac30 modelini kullanıyorum. Birçok farklı kulaklık ile denemedim kulaklığın kalitesi ne kadar artıyorsa sesin güzelliğide emin ol o kadar değişiyor. Pratik yapmak için oldukça yeterli özellikle yeni başlayanlar için ama yüksek bir performans beklemek zor. Hoparlör'de olur ama bu modeller ile uyumlu olan vox'un kendi mini kabini var. Ama kulaklık ile kullanmayacaksan bir tık fiyat yukarıda güzel amfiler var onlara bak derim.
kulaklığım hyperX cloud II. kulaklıkla, hoparlör ile ve aux ile ses kartı yardımıyla kayıtta kullanırım diye düşünüyorum. mini kabinlerine de bakarım. teşekkür ederim

bu arada aux in kısmi olan amfime aux ile bağlayabilir miyim?

Geri