Wah pedalı ve Distortion pedalı önerisi

Merhabalar,

Öncelikle gitar pedalları konusunda pek bilgim olmadığı için böyle bir "yardım" başlığı açma gereği duyduğumu belirtmek isterim.

Wah pedalı ve "clean" ile "distortion" tonları arasında geçiş yapmak için pedal almak istiyorum. Heavy/thrash metal çaldığım için seçimimi buna göre yapmak istiyorum. Dolayısıyla bu konuda önerilerinize ihtiyacım var.

İnternette okuduklarımdan ve izlediğim videolardan anladığıma göre pedalları pil ya da adaptörle çalıştırmam gerekiyor. Sanırım en doğru seçenek adaptör olacaktır. Alışveriş sitelerinde çok uçlu pedal adaptörleri mevcut. Her iki pedal için ayrı adaptör almam mı sağlıklı olur yoksa bu çok uçlu adaptörlerden almamın bir sakıncası yok mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
wah ile tonlar arasında geçiş yapılmaz ... bilgi seviyeni ciddi ilerletmeden hiçbir şey alma öncelikle

pedal alırken de doğru pil ve adaptör seçimine dikkat etmen gerekir : araştırınız polarite... çoklu adaptör kullanılabilir volt ve polarite tuttuğu sürece

wah ile tonlar arasında geçiş yapılmaz ... bilgi seviyeni ciddi ilerletmeden hiçbir şey alma öncelikle

pedal alırken de doğru pil ve adaptör seçimine dikkat etmen gerekir : araştırınız polarite... çoklu adaptör kullanılabilir volt ve polarite tuttuğu sürece
Öncellikle cevabınız için teşekkür ederim.

Wah ile tonlar arasında geçiş yapmayacağım. Wah pedalı ve ton geçişi için pedal alacağım. Onu kastettim.

Geri