Yolgezer(rock)-Bursa

Canlarımmm, Yavru kurtlarım benim 🙂 Napıyosunuz ulan gelsenize Bursa'ya. Terk-i diyâr ederken azîz şehr-i Bursa'yı, yegâne tasadır çekmek istanbulda tantanayı, Hele bir gelin verin Bursa'da konser, Mekân-ı mûsıkîden seyreyleyin curcunayı. Aha buna da yapın beste koyun albüme de görim sizi 🙂 TOPRAÐIM hiç selam yok artık Bursa'da konser var mı bu aralar (Albüm malbüm kaptırdınız iyice) biraz MÜZİK dinleyelim kulaklarımız paslandı artık! 🙂

katlim vacibip topraaaaaaaaam.12 mayısta şenliklerde çalıyoruz geliver gari coşalım hep beraber.yaaa burdan ayrılamıyoruz ki.düzceye bile zar zor gittim iki kere.it gibi koşturuyoruz.ama az kaldı çıkmasına🙂 hadi kojumaaaan öptüm.selam bursaya.....

12 Mayıs Uludağ üniversitesi
13 Mayıs Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
14 Mayıs Çanakkale Üniversitesi'nde sahne alıcaz...

herkeşleri bekleriss 🙂🙂🙂

bacım gel artık evde senin öslemin hüküm sürüo,hasretle bekliyorus..bu arada nete giremediimden oldukça geç ve utançla ama yine de sevinçle İİ Kİ DOÐDUN BEEE diyorum 😛 :dans :taptim

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

dogru degil mi.hayat o kadar anlaşılır ki ve her gün o kadar anlaşılır mantıklı dogru düzgün şeyler yaşıyoruz ki,benim sözcüklerim insanlara anlaşılmaz ve karmaşık geliyor.neyse ben bir daha hatırlatmamı yapayım ve beyninizi sulandırmadan köşeme çekileyim...

12 Mayıs Uludağ üniversitesi
13 Mayıs Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
14 Mayıs Çanakkale Üniversitesi'nde sahne alıcaz...

ve çok yakında albümümüz çıkacak arkadaşlar.düzene inat biraz sabır...

alllooooooooo.....şenlie geliyomuşunuz....
şeeen ola senliiik şeeen ooolaaaa....ne diyim..
haberiniz ola,sizi güvende tutacak kişileri ben ayarlıycam..bu sene güvenlik voltranı nın başını ben oluşturuyom..şimdiden sargı bezlerinizi tendürdiyotlarınızı felan hazır eyleyin..
olm geln de çimlerde yuvarlanak laaa...

gürkandan güvenlik olurmu diye bi forum açmak lazım gelir mi diye düşünmeye başladım birden...
geçen sene gayat güvenli bi biçimde (adı nedir bilmiorum)tek tekerli bisikletle ezginin üstünden geçen gürkan değilmiydi? 🙂 🙂 🙂

12mayıs uludağ
13mayıs gazi(eczacılık)
14mayıs çanakkale 18 mart

ps: yalova kolpa bi haber kanmayınız 🙂
varsa da biz bilmiyoruz 🙂

aman bir yazacağıma 'bi' gibi densiz bir kelime yazmışım forum kurallarından özür dilemeyi boynumun borcu bilirim 😛

bi de 20 mayıs ta bahçeşehir üni. de konserimiz vardır bu böyle biline 🙂

sayın YOLGEZER uzun zamandır yazamamanın özrüyle başlayan cümleme, hadi artık gelin yav diyerek devam etmeyi uygun görüyorum 😆

Hepinizi çok ama çok özledim, gelin de şööle bi çay-pisküii yapalım eski günlerin hatrına :utandim :dans
Bu arada :arrow: Bursa da çok özledi YOLGEZERi haberiniz olaaa...

pretoryus demiş ki:
mathilda demiş ki:
bize daha henüz öyle bi bilgi ulaşmadı.bizden duymadan inanmayın arkadaşlar.sevgiler...

zaten linkteki belirlenmiş grupların yarısının haberi yok
hadi hayırlısı

yolgezerin bu festivale dahil edilmesini en cok ben istedim. elimden geldiğince bastırdım. hatta bi ara ezgi bana öm atmıştı sanırım yalovadaki festivel geliyoruz öle bişiler var fln demişti. aradım organizatörleri dogruladılar ama akıllarında soru işaretleri vardı acaba gelselermi diye ben yine bastırdıkca bastırdım. en son benden menajerlerinin telefonunu istediler. verdim ondan sonra baktım grubun adı listeye alınmış. hatta sunuda söliyim belki sizler o ismi orda yeni gördünüz ama o isim birde yanlıştı yazamnında düzelttirdim. neyse....

yolgezeri festivalde görmeyi gerçekten istiyorum,sevdiğim basarılarına inandıgım bir grup ve üyeleriyle birebir muhabbetimin oldugu sevdiğim insanlar...elimden geleni yapmaya devam edicem...

en son hüss bana listede isimlerinin yazılı oldugunu söledi ama hbrimiz yok fln dedi.aradım iki organizatörüde bir karışıklık olmus sanırım ama düzeltilecek...

grup secmelerinde yapılan bazı yanlışlar oldu.bu yanlışlar her ne akdar bana ait olmasada festivalin gerçekleşmesini o kadar sitiyorum ki kimsenin bu olayı baltalamasına göz yumamam. zaten listedeki grupların birçoğunun haberi yok ne demek ya...bişiler kovalamaya calışıyoruz elimizden geleni yapıcaz

Yalova Rock Fest. I gerçekleşmesi ve Yolgezer'in bu festvale dahil edilmesi umuduyla....

Saygılar Sunarım
Not: Topici kirletmek istemezdim ama bu muhabbet buda dönünce...kusura bakmayın dostlar...

aranızdaki tartışmanın sebebini tam olarak anlamış olmasam da grup adına söyleyebileceğim tek şey neresi olursa olsun biz gelip çalmak isteriz fakat bunun olması için de sizde mevcut olan menajerlik numarasıyla irtibata geçip işi kesinleştirmeniz gerek.

ne de olsa ne biz ne de siz geldiğimizde bir aksilikle karşılaşmak isteriz ,işlerin mümkün olduğu kadar sağlıklı ilerlemesi için de menajerlik firmamız gerekli her türlü yardımı sağlayacaktır bundan eminim fakat bunun dışında yalova festivaliyle alakalı birşey söylemem doğru olmaz.evet bir ara yalova festivaliyle ilgili birkaç laf döndü fakat arkası gelmedi o yüzden de biz şu anda öyle bir festivalde bulunmadığımızı açık olarak belirtiyoruz aksi türde bir gelişme olursa da hemen burda ve grupla alakalı hertürlü iletişim yerinde duyururuz.

yalovarock festivalinde çıkacağımıza dair rockfestivali.com da bi'şeyler yazıyor ve şu anda bizim öyle bir bilgimiz olmadığından dolayı ismimizin oradan kaldırılması istedim haberiniz olsun...

Geri