Yolgezer(rock)-Bursa

iyi bi grup son çaçaronda kötü şeyler söyledi ben takip edemedim bu arada ankh a da destek olmuşsunuz saolasınız çocukların morallari yerine geldi

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

coşku sana da teşekkürler abi elbetteki hepiniz tek tek çok değerlisiniz bizim için.yaptığımız işe değer veren önemseyen ve destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.sizin sayenizde gaza gelip yapıyoruz bunları zaten...sevgiler herkese

forum kurallara dikkat yeniden kapatılmayalım.mümkünse grup hakkındaki yorumları ve haberleri yazalım arkadaşlar.sevgiler herkese...

😉 sorun diil.zaten bi tek senin için yazmadım.yüzdük yüzdük kuyruguna geldik.kısa zamanda buraya albümün çıkış haberini yazmak istiyorum heyecanla 🙂sevgiler...

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen ifade sebebi ile silinmiştir.Konu ile ilgili fikirlerinizi ileri götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Kerem abi kaç diyeceğim sana Forum Kurallarına uygun şekilde yaz diye abi...Lütfen biraz hassas olalım..Yoksa Forum Kuralları Amca kızacak.. 😆 😆 😆

Selam YOLGEZER sonunda özgürüm finaller bitti ve tabii bana İstanbul yolları gözüktü 😆 :dans

Kankam sana OH dergisini alıp öle gelcem İstanbul semalarına.

Bu arada OH dergisini Altıparmak Cafe Keyf te de bulabilrsiniz.

Hepinize kolay geleeeeee....

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen ifade sebebi ile silinmiştir.Başlık "yolgezer" grubuyla ilgilidir ve grup dışı konuların tartışılacağı yer burası değildir..Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

hocam lütfen sayfayı kapatmayın ben de uyarı da bulunuyorum arasıra.herkese dikkat ettiği için şimdiden teşekkürler.önümüzdeki günlerde klip ve fotograf çekimlerine başlıyoruz.bu arada yeni sayfamızın yapımı başladı.dua edin...

ya ezgii bişey sorcamm bu refikadaki oro.pu sözcüğünü albümde ne yapcaksınız hani büyük ihtimal sansürlenicekte nasıl olcak yanii yada gerçi ilk önce şunu sormalıyım sanırımm albümde refika ve bıçak filan albümde olcakmı

Geri