Yolgezer(rock)-Bursa

yolgezer.garaj.org da resimler mevcut arkadaşlar...

ayvalıktaki foto,keremlerin yazlığında çekildi.yan komşu inanarak bahçeye sahne kurdu iki dakkada.biz de çaldık 🙂 yaaa ne komşular var işte🙂

can bi süreliğine kendini orta dünyaya adadığı için interneti sadece kendi kurduğu dünyaya ziyaret için kullanıyor malesef🙂 valla tek zil mek zil ama çok keyifli oldu...işallah böle akustik bişiler yapacaz ileride...

muratçık abini hepimiz özledik valla.kendini bursa sıcaklarından korumak için eve kapatmış diye haber aldık en son 🙂 10 agustos gibi yolgezer çalışmalara hız verecek,o yüzden o da istanbula dönecek.çünkü 27_28 agustosta barışarock vaaar...sevgiler evdekilere de,çok öptüm seni..

arkadaşlar barışarocka sadece eğlenmek için değil işin hamurunda yer almak için de katılabilirsiniz.şu an baya bir sayıda görevliye ihtiyaç var.ki biz de konser öncesi ve sonrası kapıda karşılama komitesinde olacağız.hep beraber bişeyler yapıp bir yandan da eğlenmek için,bu festivali sorunsuz ve güzel yapmak için gönüllüleri 3 ağustos günü karakedi(taksim)de düzenlenecek toplantıya bekliyoruz.toplantılara gelin arkadaşlar,hem çok keyifli geçiyor,hem de tarihe adını bırakacak bir festivalin içinde çalışmak insana büyük keyif veriyor.sevgiler herkese..

o inşaattaki resimleri roxy için çektirmiştik.biraz marjinal oldu 😉 ya grup kalabalık olduğu için 6 kişinin de birarada net resmi yok.en iyileri seçtim koydum..afiyet olsun.

gory özledik yaw,nerelerdesin.öle resimlere bakmakla olmaz,görüşmek lazım...

albüm bitmek üzere.albüm kapak fooları çıktı..şimdi klip zamanı 🙂

bi dahaki haftasonu inşallah istanbul semalarındayım. klipte ben de oynayacagım burdan herkese duyurayım dedim (kulliyen yalan) bol vaktimiz var gorusuruz bol bol. kolay gelsin.

Barışarock davetiyeleri Cumhuriyet, Birgün, Evrensel, Leman, Roll, Post Express, Yüxekses de olacak.girişlerde davetiyesi olmayanlar 5 milyon ödeyecek arkadaşlar,aklınızda olsun...

nasılsınız yahuu?
valla bakın klip dediniz ben yetiştim.endişelenmeyin canım klipte oynayacak jön kim diye.ben varken kim oynayabilir ki? 8)
albüm için sabırsızlanıyorum ben de söliim.kerem bana ham kayıtları dinlettirdiğinden beri albümün nasıl bir bomba olacağını düşünüyorum. 😀
bekliyoruz ama bakın.bu arada hepinizi çok özledim ve öpüyorum hasretle.

allahım allahım klipte harem kurumcam heralde.5 erkek biz de var, berker ,güray..oooh işe bak beee.biz de seni özledik berkerim.herkese selamlar..

Geri