Yolgezer(rock)-Bursa

delibascı kardeş gercekten guzel bir uslupla uyardıgın için çok teşekkür ederim...sürçü lisan edersem affola yazsak basına yine siler misin?🙂
neyse dogru diyorsun ya..yakında bir konser olursa haber verilecektir.saygılar herkese...

ve sonunda yolgezer sahnelerde... 😉
:arrow: 3 ARALIK 2004 SAAT 22.00DA ÇAÇARON BARDAYIZ.HEPİNİZ GELİN H E P İ N İ Z ...... :!:
Sınavlar da bitiyor.artık deli gibi coşarız :twisted:

Valla sizi bilmem ama ben cuma akşamı Çaçarondayım :arrow: .sınavlar arası bir mola yolgezerle harbi iyi gidecek.sizde gelin neler kaçırıcanızı ben bile tahmin edemiyom 😆 .hee bide akıllı olun 😉

Hepinizden tekrar tekrar özür dileyerek gelemiyeceğimi burdan söylemek istiyorum sevgili yolgezer.Bu sefer sınavlar diyil walla.. durun vurmayın kafama! ahh.. istanbula gidiyorum. gidip de dönmemek dönüp de görmemek var.. hakkınızı helal edin.. 😛

gelin gelin.konser afişlerimizi sabote edenleri utandıralım.çok sinirliyim bugün.yarın tüm hırsımı çıkarıcam.
yolgezer bir emek grubudur ve emege saygısızlık yapılıyorsa yolgezer susmaz.yarın o konserde avaz avaz şarkılar konuşacak ve gerçek yolgezer kitlesi orda olacak.bıktım artık şu şaçma sapan sabote olaylarından.
YARIN HER ŞEY İNADINA ÇOK GÜZEL OLACAK......

Pazar öğlen carefour anababa günü olur. Değişik bir konser olacak ama neyse. Gideriz orayada. Cuma akşamki konsere herkesi bekliyoruz. Tüm refrika dostları gelinde yolgezer neymiş gösterelim afişlere dokunmak neymiş görsünler.......

berkerimmmm çok teşekkürler hediye için.acayip mutlu oldum.bu konser de senin için hangi şarkı içinden geçerse onu söyliycem
konsere gelecek olan herkese şimdiden teşekkürler.

abartma ezgüm.çam sakizi çoban armagani.bursaya geleyim ben sana daha güzel hediyeler alirim.
ben senden en çok fa# dinlemeyi özledim.(belkide nedensiz bir umutla sarildigim içindir hayata)

Geri