Zıkkım (Rock) - Bursa

giggle demiş ki:
Kazara bir şarkısını indirmiştim. Bir cover parça "Olmaz Oğlan" diye. Baya ilginç ve vokal hayli ilgi uyandıracak cinsten. Farklı bir Türkçe kazanmışız ya da bir tür "geyik" üzerine dönen şarkıyı da yorumlamışken farklı bir dil kullanmışlar. Diğer parçaları dinlemedim yalnız, "Olmaz Oğlan" dan kalan önyargım sürmez umarım.

Site'de baya güzel olmuş bu arada.

Başarılar dilerim, hayli seviliyorsunuz...

eyvallah o cover sadece geyik amaçlı yapılmıştır biz zevk alıyoruz bu tarz yaklaşımlardan sitemizdede bestelerimiz mecvcut ordan dinleyip daha sağlıklı bir izlenim edinmeni öneririm zıkkımdan 😀

maresalx demiş ki:
chapchup demiş ki:
yorumun için teşekkürler bizde öyle geldi mutlu olduk ayrıca başka bşr konudan bahsetmek istiyorum eyvallah demo dağıtımında promosyon olarak cd de gündelik yaşamımız ve stüdyo ve kayıt aşamalarımızı da çekip koyucaz nedersiniz ?
bunu mor ve otesi yampıştı bence daha farklı bişi yapın

bunu mor ve ötesinin yapmış olması bir anlam ifade etmiyo ayrıca bu genel bir olay bu her grup yapar yani özenti damögası vurulmamalı kanımca bu açıdan biz mantıklı buşduğumuz doğrultuda yapıcaz bakalım gelicek ne göstericek 😀

ZIKKIM Antalya konseri hakkındaki detaylar :

ZIKKIM

Tarih : 18 Subat Cumartesi
Yer : Gizli bahçe beach park / ANTALYA
Saat : 20.00
Giriş : 7,5 ytl + 1 bira beleş
Alt grup : Masum pinokyo

chapchup demiş ki:
maresalx demiş ki:
chapchup demiş ki:
yorumun için teşekkürler bizde öyle geldi mutlu olduk ayrıca başka bşr konudan bahsetmek istiyorum eyvallah demo dağıtımında promosyon olarak cd de gündelik yaşamımız ve stüdyo ve kayıt aşamalarımızı da çekip koyucaz nedersiniz ?

bunu mor ve ötesinin yapmış olması bir anlam ifade etmiyo ayrıca bu genel bir olay bu her grup yapar yani özenti damögası vurulmamalı kanımca bu açıdan biz mantıklı buşduğumuz doğrultuda yapıcaz bakalım gelicek ne göstericek 😀
o zaman şunuda soyliyim madem anlam ifade etmiyo
"cigara"nın sonu bariz Manga - Yalan'a benzetmeye calışmışsınız cart die alakasız aynı ritimlerin girmesi hatta
ne kadar yorulmuşum u tekrar edip durmanız Manga - Yalan'dan ne kadar ayrılabilir tartışma konusu..

withoutnickgirl demiş ki:
ben onları ilk kez dinlememe rağmen gerçekten iyi buldum her ne kadar kandırılsamda😛

onlar gayet başarılılar ama daha da iyi olacaklarına inanıyorum 😉

yorumun için teşekkür ederim umarım daha iyi işler de hep beraber paylaşırız bunu biz yaparız sizde dinleyerek destek veririsiniz

maresalx demiş ki:
chapchup demiş ki:
maresalx demiş ki:
chapchup demiş ki:

"cigara"nın sonu bariz Manga - Yalan'a benzetmeye calışmışsınız cart die alakasız aynı ritimlerin girmesi hatta
ne kadar yorulmuşum u tekrar edip durmanız Manga - Yalan'dan ne kadar ayrılabilir tartışma konusu..

sevgili dostum yorumunu okudum eyvallah bizi özenti bir grup oalrak düşünmen seni bağlar 2 noktayı belirtmek isterim ben manga hiö dinlemedim ve cigara bestemiz 2 sene önce yapıldı yani tarihleri karşılaştırırsan manga duyulmamaışken bu noktayoı göz ardı etme ve eleştri yapıcaksan temelleri olmalı bok attım misali hoş deil kzıgın olamnıda anlayamadım işine geldinde zıkkım iyi işine gelmed,inde kötü demek ne kadar doğru kaçar sana bırakıyorum mor ve öteis ile yadığım olayda senle bir alakası yoktu umursamadımız bizden önce birileini uyapmış olması okonuyla ilgili senin tespitine katılmadım ama suçlamadımda seni ama yinde teşekkürler sana ...

cigarada cidden eski bi parçadır..o zamanlar manga albüm yoktu..yani tamam sevmeyebilirsin adamları , sevmek zorunda da hissetme kendini..dur ulan 2 laf da ben sokayım mantığıyla gezinmeyin ya başlıklarda..söylediğiniz şeylerin tutarlılığı olsun..

pudding demiş ki:
cigarada cidden eski bi parçadır..o zamanlar manga albüm yoktu..yani tamam sevmeyebilirsin adamları , sevmek zorunda da hissetme kendini..dur ulan 2 laf da ben sokayım mantığıyla gezinmeyin ya başlıklarda..söylediğiniz şeylerin tutarlılığı olsun..

teşekkür ederim kardeşim lafın üstüne benim bir laf etmeme gerek yok

BU hafta güven erkin erkalın sunduğu yuxexes programında Cigara klibimiz yayınlandı kendisine çok teşekkür ediyoruz tekrarı

pazar 23.00 izlemeyenler izlesinler 😀

chapchup demiş ki:
maresalx demiş ki:
chapchup demiş ki:
maresalx demiş ki:
chapchup demiş ki:

sevgili dostum yorumunu okudum eyvallah bizi özenti bir grup oalrak düşünmen seni bağlar 2 noktayı belirtmek isterim ben manga hiö dinlemedim ve cigara bestemiz 2 sene önce yapıldı yani tarihleri karşılaştırırsan manga duyulmamaışken bu noktayoı göz ardı etme ve eleştri yapıcaksan temelleri olmalı bok attım misali hoş deil kzıgın olamnıda anlayamadım işine geldinde zıkkım iyi işine gelmed,inde kötü demek ne kadar doğru kaçar sana bırakıyorum mor ve öteis ile yadığım olayda senle bir alakası yoktu umursamadımız bizden önce birileini uyapmış olması okonuyla ilgili senin tespitine katılmadım ama suçlamadımda seni ama yinde teşekkürler sana ...
pöfffff
ben size özenti grup demedim düşündüşünüz şeyi mor ve ötesi tee 98 te yapmış zaten dedim daha yaratıcı bişi bulabilirsiniz dedim.
Fakat her nedense saldırgan bi şekilde cevap verdin bu fikrime...
ayrıca cigara çok güzel bi parça severim..dinlerim..( düşündüğün gibi işime gelince bok atmıyorum yani )ben sana beznerlikleri gösterdim
eeeööö..Manga konusuna gelince adamlar çok eskiler yanılmıyorsam sene 2001'di Ankara Limon Barda çıkıyolardı arada 5 sene var yani onlarda eskiler bahsettiğiin gibi yeni yetme degiller..Yalan da 2004 te çıktı yanılmıyorsam
eee ben ne dedim sen şimdi nereye çektin konuyu..
?!? :roll:

kardeş neyse oke bzim bir yere çektiğimiz yok eleştrilere karşı deliz ama yapıcı olursa bence yazdıklarını bir oku oke ve uzatmyalım konu kapansın

tamam garddaşşşş 😆
nefret ediyorum müzisyenlerin heleki sizin konumunuzda olup rock barlarda calan kesimden müzisyen insanların böyle ortalıkta kro gibi kardeşş..gardaşşşş die gezmelerinden :?
çok ilginç bir şekilde iletişemedik seninle..halbuki iletişimde hic sorun cekmem ama ilginç işte..
😉

sorun şu sadece birbirimiz yalnış anlıyoruz yapıcı olmaya çalışırken biras amacından saptrıyo arkadaş hepsi bu ama benimde hatam varsa affola 😀

Geri