Aegnor Luinwe

Oğuz Ka. - Empty Rooms Solo Cover - YouTube

Gary Moore - Empty Rooms Cover

Kullanılan Ekipmanlar,

Tokai Love Rock - Seymour Duncan Sh-4 & Sh-59

Fender Mustang II V.2

Cep telefonu kamerası ile doğrudan canlı kayıt aldım. Kaliteli bir kayıt olmadı ama olsun eklemek istedim.
Ton pek güzel geliyor, oradaki ortamda elbette çok daha şahanedir ama telefona da iyi kötü yansıtabilmişsiniz :) Ellerinize sağlık.
 
Kayıtta hangi telefonu kullandınız. Ayrıca benim için en iyi kayıtlar telefon ile alınanlar çünkü kulağın duyduğuna en yakın tonları gösteriyor. Ses kartı ile kayıt yapılıp binbir mixingden geçen tonlar yüzünden yılda 100.000 gitarist yanlış ekipmana yöneliyor :D
 
@Aegnor Luinwe en kısa zamanda apple ürünü temin etmenizi öneririm telefon ile kayıtta çığır açmışlar bence en gürültülü konserlerde bile ses tane tane kaydediyor ne Bi patlama ne de bir tizleşme olmuyor :)
 
@wolkN Evet iphone'ların eskilerinde dahi bahsettiğiniz durum var. Ama ben yıllardır Sony kullandığımdan bundan vazgeçmek niyetinde değilim. :)
Aklımda küçük kayıt cihazlarından almak var epeydir. Zoom'un falan var sanırım hem kameralı hem condenser mikrofonlu telefon boyutunda aletler.
 
@Aegnor Luinwe Valla bence de iyi :D Direkt hoparlörü görmeyecek şekilde konumlayınca patlamıyor sesler. Kayıttan önce 1-2 deneme yapmıştım, bir nevi soundcheck. Ortamdaki tüm ses için bence en güzeli bu, tizleri çok kısmadan verip, kamerayı sesleri daha smooth alacak şekilde konumlandırmak. Benim yöntemim yani :)
 
@forbidden_city Kanka biz Oğuz'la zaten tanışıyoruz, yani ne kadar tanışmak denir bilemiyorum ama Zoom G3 satmıştım 2-3 yıl önce kendisine.

@Aegnor Luinwe Güzel cover olmuş Oğuz, eline sağlık. Tonlar güzel geliyor, benim sevdiğim gibi tizler geri planda, yuvarlak tepkili. Ayrıca Fender'in bu Mustang serisi cidden harika, bu fiyata alınabilecek en güzel amplidir. Modelleme olayında çok başarılı.

@EMM, ben de bugün bir performans videosu mu koysam...
 

Medya bilgisi

Kategori
Performansını Göster!
Ekleyen
Aegnor Luinwe
Eklendiği tarih
Görüntülenme
1,982
Yorum sayısı
14
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Geri
Üst