Yeni içerik
M

Squier Vintage Modified Surf Stratocaster Test-Müziktrek

  • müziktrek
Demir Sert Müziktrek için test ediyor! Squier Vintage Modified Surf Stratocaster test sürüşünü başarıyla tamamladı!
o arkadaki fender super sonic amfiye beni bağlasan, benden de cennetten çıkma tonlar gelir.. bence kullanıcıyı aldatmaya yönelik bu yapilan çok iyi bir amfi ile gitarın tonu bu demek. bundan sonraki tanıtımlarda daha mütevazi amfilerle, gitarın gerçek karakterini gösterirsiniz umarım.
 
M
Merhabalar, yorumunuz için teşekkürler. Bütün videoları aynı amfiyle çekme gibi bir fikrimiz vardı, dolayısıyla Super Sonic 22 bu nedenle tanıtımda yer alıyor. 'Cennetten çıkma ton' tabiri de söylenişiyle kendini açıklayan esprili bir kullanım... Daha mütevazi bir amfiyle de çekim yaparız, ancak gitarın gerçek tonunu yansıtır mı bu tamamen teknik bir konu... Farklı insanlardan farklı görüşler alacağımız uzun bir tartışmanın konusu... Biz elimizden geldiğince gitarın sesini duyurmaya çalıştık. Bahsettiğiniz gibi kullanıcıyı herhangi bir şekilde aldatma niyetimiz yok, bundan sonra da olmayacak. Ancak eleştirinizi dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz. Roland Cube benzeri bir amfiyle veya Marshall MG 10 gibi düşük watt'lı bir amfiyle de video çekeceğiz. Tekrar teşekkürler.
 
rica ederim. gitarın gerçek karakteristik özelliğinden kastım. squier affinity serisi veyahult bullet serisi de bağlasanız bu amfiye sonuç farklı olmayacaktır.. yine böyle "cennetten çıkma" bir tonla karşilaşacağiz :) ancak bir kullanıcı videonuzdan esinlenip gitari alabilir, evde kendi amfisi ile denediğinde tamamen hayal kırıklığı yaşayabilir. demek istediğim bu idi. kolay gelsin. bol satişlar dilerim.
 
M
Diğer video başlığına da yazdım ama burada da belirteyim. Gitarları test ederken her müzisyen gibi biz de mutlu oluyoruz ve eğleniyoruz. Bunu da videolara yansıtalım istiyoruz. Yücel arkadaşımız tavırların Amerikalı olmasından bahsetmişsin. Bu tamamen Demir'in normalde nasıl olduğuyla alakalı bir durum:) Ama tabi doğal davrandığı zamanla anlaşılacaktır. Bunun dışında diğer başlıklarda Phil X benzerliği vurgulanmış. Buna da katılmamak elde değil:)) Bu işi dünyada çok güzel yapan profesyoneller var, izliyoruz-etkileniyoruz-öğreniyoruz. Ama yapmaya çalıştığımız şey benzerlikten ziyade stoğumuzdaki ürünlerin gerçekten var olduğunu göstermek. Ve tonlarıyla ilgili fikir edinilmesini sağlamak. Bunun dışında bir yönlendirme yapmamız söz konusu değil zaten... Bütün yorumlar için teşekkürler.

www.muziktrek.com, www.muziktrekblog.com, www.facebook.com/muziktrek, www.twitter.com/muziktrek
 
Gitar tanıtımı yapılırken doğru düzgün bir amfi kullanılmalı elbette. Ne yapsalar, dandik marshall mg serilerine mi taksınlar? Olmaması gerekeni mi duyursunlar. Bence gayet başarılı olmuş. Adam gitarını çalmış, demişsiniz ki Amerikan vari hareketler. Yahu müzik ortak dilimiz değil mi? Bunun ırkı mı olur? İnsaf lütfen. Squier iyi gitardır, bu tonları vermesi de normaldir.
 

Medya bilgisi

Kategori
Diğer Medyalar
Ekleyen
müziktrek
Eklendiği tarih
Görüntülenme
1,013
Yorum sayısı
6
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst