• Mersinde sahne işleri hep tekele bağlanmış 2 3 grup her mekanda haftada 4 gün döne döne çıkıyorlar. Yeni gruplara hiç bir mekan şans tanımıyor.
  2.el Mind Abuse pedalı satan var mı?
  blackfriday666
  blackfriday666
  2. ele de pek düşecek pedal değil. Yakın zamanda da yeni seri gelecek minimal güncellemelerle diye biliyorum. Bence 0'a yönelinmeli.
  Bora Uslusoy'un solo gitar metodunu almak istiyorum ama içindekiler nota mı yoksa tab mı bilen biri cevaplarsa sevinirim
  Başka ülkeden birine biz sinavlara girmek için para veriyoruz desek bize bi tarafiyla güler be Dgs basvuru ücreti 90 liraymis
  Son zamanlarda kasıtlı olarak Atatürk'e hakaret ediliyor ve halkin tepkisi ölçülüyor. O kadar koyunlasmisiz ki ses dahi cikarmiyoruz.
  Single_FACTOR
  Single_FACTOR
  Küfür ederek ellerine ne geçiyorsa... Herkesin elindeki kendine :)
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Her zaman küfür edenler oldu. Sokakta eden zihniyet tarihçiyim diye televizyona da çıkar eder. Bize bu durumda onları kınamak mı düşer? Onlara küfür etmek mi düşer? Bence kesinlikle hayır.
  Çözüm çok zor değil. Kendi işine gelmeyen bir şey yazılırsa direk o siteyi kaparlar. Youtube ye atılan videoları silerek yeni nesilin kirlenmesini önlemek çok zor değil.
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Bize düşen şu gerileri bilinçlendirmek olmalı, kınamak değil. Bu cins insanları çoğu Kaidir Mısıroğlu denen heriften tarih alıyor. Onun tarih derslerine inanan insanları doğruyu da inandırabiliriz belki. Belki saçma fakat düşüncem bu. Kınamakla olmuyor, tepki göstermekle olmuyor.
  Türk net kullanan var mı?
  inhumanform
  inhumanform
  Akk'de gerçekten söylendiği gibi 150 gb, hatta altyapınızda bir özellik varsa (tam hatırlayamadım) akk tamamen kalkabiliyor. Müşteri hizmetleri de iyi çalışıyor. Genel olarak gayet memnunum ama kötü yorumları da dikkate alarak değerlendirin derim. Özellikle bulunduğunuz bölgede kullananlardan yorum alabilirseniz daha iyi olur.
  metaldaima
  metaldaima
  yeni belgeleri imzalayıp yolladım bakalım 1-2 güne açılır yazarız hemen. En önemlisi bence eğer bir üçkağıt yoksa (malum burası Türkiye) sözleşme olmaması
  cadrian1
  cadrian1
  bende cok kötü yorum okudum ama merkezi bir yerde oldugum için o yorumları pek dikkate almadım gına geldi ttnetten sözlemede 16 mbt hız yazıyor ben en fazla 5 i görüyorum türk nete geçeceğim bende bakalım akk kaldırma olayı da muazzam
  Bu Kiesel gitarlar neden yamuk
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler