Sefil Müzisyen

Profil mesajları Son hareketler Gönderiler Hakkında

 • Bu aralar Bugera G5 infinium a takmış durumdayım fakat Türkiye'de yok sanırım bu ampli. Deneme/kullanma şansına sahip olan var mı aramızda?
  Müziği bırakmak nedir yahu? Alışkanlık mı bu?!
  uvidinli
  uvidinli
  Babam filozof ve müzisyendi biraz da hukukçu? Bu yüzden 8-9 yaşlarında bu anlaması zor anlaşılması zor konuda çok okumak zorunda kaldım. Gençlik yıllarımda felsefeyi ciddi bir şey zannediyordum, aslında yaşamın ta kendisiymiş meğer. Sokrat'ın sözleriyle : "İyi bir evliliğin varsa mutlu ; kötü bir evliliğin varsa filozof olursun!". Benim ilk evliliğim berbattı, belki biraz da ondandır. :))))))
  Sefil Müzisyen
  Sefil Müzisyen
  Ovv... Ne diyeyim bilemedim... :-? Farkındayım abes olacak ama, hayırlısı be ağabey... :-)
  Alınan Beğeni: uvidinli
  uvidinli
  uvidinli
  Bence kötü evlilik yapma yeter kardeşim...LOL
  5150 nin 15w versiyonu, 50w olan gibi midir? Var mıdır bilgisi olan?
  HmzGkgz
  HmzGkgz
  Hakan hocam siz baya Black Sabbath hayranısınız herhalde? :) @hackeiommi
  hackeiommi
  hackeiommi
  @HmzGkgz aynen :)
  @sixfeetunder yok be Ertunç Abi, Mini Marklardan düşük seste memnun olan çok. O 15 watt EVH'lar ciddi ciddi ölüm. Onun yerine 100 wat EVH alıp ardarda attenuator bağlasın daha iyi. 15 wattlar çok cansız, direk fazladan masraf. Arkadaşın kullanıcı adı da parayı riske edecek bir ad değil bence. Bunu da düşünmeli :)
  erenkavukcu
  erenkavukcu
  Her amfinin miniklerini yapıyolar da, büyükleri gibi olmuyor ya, ( EVH, Peavey, ENGL, ve hatta Mini Recto, örneği çok ). Mark yavruları öyle değil. Bazı voicingler orjinal Mark V ile 'neredeyse' 1-1 aynı devre elemanları açısından ( Mesa teknisyenleri dedi ben bakmadım). O yüzden diğerlerine göre çok pahalı ve çok başarılı. Sadece bir pazarlama ürünü değil, baya 50-100W amfilere denk amfiler Mark yavruları 25 ve 35.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst