• O değil de NBA'de bile rekabet öldü.
  B
  bg453
  @MrHyp3r geçen senenin finallerini izlemiştim uzun süre sonra ilkkez(temiz 5 6 sene) aşırı seri ve keyifliydi ama insanın gözü yoruluyor ya birde kurallara hala tam hakim değilim biraz kafa karışıyor ve bittiğinde yorgun oluyorum :D onun dışında gerçekten izlemesi keyifli spor.
  B
  bg453
  @PASLIBEYLER dediğim gibi Adam Silver is the real MVP oyuzden cok dıcek bısey yok zamanında commisionerlar böyle olayları engellemek için efor sarfediyorlardı. şimdi cap sınırı yüzünden olmayacak diyorlar ama durant 1 yıllık imzaladı hepsi kontratları bozup fedakarlık yaparak tekrar imzalarlar ise çok sorun çıkar.
  PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  Gsw-Cavs maçı bu yıl biter mi acaba 7 olacak saat
  B
  bg453
  konu bence curry vs değil de nba in para kazanması olabilir yaklaşık 20 milyon dolar zarara uğrayacaklarmış okuduklarım doğruysa ve 4-0 biterse seri oyüzden belki takım sahipleri oyucular ile konuşmuş olabilir ama hiçbir şekilde cavs in performansını açıklamıyor bu durum :) umarım böyle devam eder de güzel bir game7 görürüz dedi kalp ama beyin 4-1 diyor :D
  PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  Para konusu var cidden evet ama muhteşem oynayan da bir Cleveland var. tabi keşke 7 maç izlesek ama cavsın 1 maç kazanması bile başarı bana göre
  • Beğen
  Tepkiler: bg453
  Wasp
  Wasp
  Uzatacakları belliydi.
  South park 21. sezondan itibaren her bölüm farklı bir konu anlatmaya devam edecekmiş. :) :) : ): )
  • Beğen
  Tepkiler: yturan666
  ogulcaan
  ogulcaan
  Eski south park ozletmisti.
  PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  20. sezon rezaletinden sonra en akıllıca hareketi yaptılar bence de.
  B
  bg453
  ben de bayılmadım geçen sezona ama rezalet demek bence ayıp. bu adamları sevme sebebimiz zaten özgün olmaları bırakın denesinler :)
  O yaş yetmez bence yaa en az 80 falan olsun emeklilik.
  Single_FACTOR
  Single_FACTOR
  eğer 20 yıl arttırlarsa; bunun anlamı devlet 20 yıl stok yapacak demektir. düşün bir de; kanun çıktıktan 1 gün sonra sigortalı olduğun için senden 1 gün önce sigoralı olan biriyle 20 yıl farketsin.... e zaten insan karından genç yaşta ölür, kimsenin de para ödemesi gerekmez. İyi taktik :)
  Single_FACTOR
  Single_FACTOR
  bir de, şu anda emeklilik yaşı 52 diyorlar açıklamada. hal bu ki; şu an sigortalı olan biri için emekli olacağı yaş 60.
  Eski Metallica şarkılarında bazı kelimeler yutularak mı şarkı söyleniyor yoksa İngilizce bilmediğim için bana mı öyle geliyor acaba?
  D
  DiabolicasinMusica
  Tamamen teknik aslında. Kafiye uysun ya da şarkıya tam otursun diye. İngilizce de bazen kısa kelimeler sözler arasında çıkıntılık yapabiliyor. Mesela nothing else mattersda couldn't be much more kısmında James künt be much more diyor. Couldn't olmuyor oraya. Söylerken de kulağı tırmalıyor biraz. Ya da we all shall die derken we oşo die.
  anarko gitarist
  anarko gitarist
  Yutma olayının metal müzikle ya da daha spesifik olarak metallica ile bir ilgisi yok. Kelimeleri yutarak söylemek popüler kültürün vasfıdır. Çoğu popüler müzik türünde yutma olayı olur. Olay şu: Gündelik dilin sanatın içine girmesi veya girmeye çalışması.
  TayfunRaider
  TayfunRaider
  Ayrıca albüm kartonetinde yazan bazı kelimeler şarkıda söylenmediği de oluyor. "You're dedicated to" yerine "Dedicated to" mesela aklıma gelen
  Sizce NBA ödüllerinde sonuçlar nasıl olur? (Russell Westbrook-Popovich-Dario Saric-Eric Gordon-Antetokounmpo-Kawhi)
  Arkadaşlar pasifagresif sitesinde bir içerik vardı. Bir sanatçı efsane albüm kapaklarının olası arkadan görünüşlerini çiziyordu. ++
  • Beğen
  Tepkiler: NoisyMan
  PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  Onu bir türlü bulamıyorum. Bileniniz varsa link veya başlık verebilir mi? Ne yazdıysam çıkmadı.
  Thor Körfeze ziyarete gelmiş bizi. İki gündür şahane bir görsel şölen yaşatıyor.
  barrios
  barrios
  Şuna Yarımca desene yahu, Körfez dendi mi benim bile aklıma bir sürü şey geliyor ki, ben İzmitliyim kağıt üzerinde:)
  PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  Başka semtlerden de rapor geldiği için genelleyeyim dedim. :)
  • Beğen
  Tepkiler: goldenageofturks
  anarko gitarist
  anarko gitarist
  Endülüs ile aşık veysel arasında bilmediğim bir bağlantı mı var?
  PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  Bilmiyorum internette sürekli professor satchafunkilus and the musterion of rock albümünün son iki şarkısı Aşık Veysel için yazılmış diyor. Ezgilere bakınca haklı gibiler.
  anarko gitarist
  anarko gitarist
  İnsanlar Andalusia ile Anatolia kelimelerini birbirine karıştırmış olabilirler. Gerçi flamenko ile anadolu müzikleri apayrı iki dünya da değiller.
  Birdenbire gelen pamukta fasulye yetiştirme isteği...
  Chardx
  Chardx
  Gecen sene 2 aydan fazla yetiştirdim, tavana kadar tel uzatıp, tele sardım. Bir gün kapıyı açık unuttum. Avatardaki salak girdi köklerinden ısırdı, yapraklarını yedi kustu, sıçtı batırdı... Kızdım gene...
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Gitarı Olmayan Gitarist
  Ben hiç yetiştiremedim şu ana kadar. Çok meşakatli bir iş:D
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Geri
Üst