GİTAR ÇALARKEN PARMAKLARIN SAKAT GİBİ DURMASI

Durum
Yanıtlara kapalı.
Evet yaşım yazdığı gibi doğru liseden yeni mezun oldum ergenlik çağında bir bireyim , zaten gördüğüm üzere sana 3 kişi cevap yazmış ve sende bu durumdan muzdaripsin cidden balcının dediği gibi saçma başlık açmanda üstüne yok , daha fazlasının lüzumu yok iyi akşamlar
Ya bak siz kendinizi çok bilmiş sanıyorsunuz yüzünüze tokat gibi gerçekler vurunca kininizi insanlardan çıkarıyorsunuz. Ben gitarı kendi başıma öğreniyorum ve pandemi nedeniyle özel hoca vs ile irtibat kuramıyorum ve internette genel olarak yazmayan ama aklıma takılan şeyleri soruyorum.Gelip buraya alternate picking nedir dememi beklemeyin zaten.Başlıklara gelince de başka türlü dikkat çekmediği için cevap alamıyorum bu tek seçeneğim buna verecek cevabınız da olmamasına rağmen neyi diretiyorsunuz onu anlayamadım gitti

olum bu ne çeşit bi yıkıklık ve aptallık emsalidir lan , hani acısam mı yoksa umursamadan geçip gitsem mi bilmiyorum ama yok dayanamıycam .sen madem herkesden iyi biliyosun madem iki başlıktır" size bişey soranda kabahat gidiyorum " demene rağmen burda başlık açıp milletin anasayfasını işgal ediyosun , ne diye cevap yazıyosun kardeşim , ne diye muhattap oluyosun biz "CAHİLLER " ile ?
bırak biz kendi cahilliğimizde kalalım sen en iyi bilen ol herşeyi . girme bi daha foruma kullanma soru sorma mazur kalma bizim cahilliğimize valla bak seni de cahil ederiz biz . git sen 23 yaşındaki bir ergen olarak tuzlu fıstık ve biranı iç kuytu parklarda . hadi sana iyi eğlenmeler .

olum bu ne çeşit bi yıkıklık ve aptallık emsalidir lan , hani acısam mı yoksa umursamadan geçip gitsem mi bilmiyorum ama yok dayanamıycam .sen madem herkesden iyi biliyosun madem iki başlıktır" size bişey soranda kabahat gidiyorum " demene rağmen burda başlık açıp milletin anasayfasını işgal ediyosun , ne diye cevap yazıyosun kardeşim , ne diye muhattap oluyosun biz "CAHİLLER " ile ?
bırak biz kendi cahilliğimizde kalalım sen en iyi bilen ol herşeyi . girme bi daha foruma kullanma soru sorma mazur kalma bizim cahilliğimize valla bak seni de cahil ederiz biz . git sen 23 yaşındaki bir ergen olarak tuzlu fıstık ve biranı iç kuytu parklarda . hadi sana iyi eğlenmeler .
“(arada istisnalar var)” arada kitap da okuyun demedim ben size be reco daha okuyup anlamadan paragraf yazmak nedir ? Ekonominin özeti gibisin

@sweetpickingbaby bomboş bir yıkığın tekisin ya :D muhtemelen çevrende kimse yok ve sen de canın sıkıldıkça buraya gelip millete sarıyorsun. tek hücreli terliksilerin bile bu dünyaya senden daha çok faydası vardır. toplumdan dışlanmış bir zavallısın. git ve insanlığa faydalı bir şeyler yap. hadi onu geçtim kendine bir faydan olsun. biraz beyin hücrelerini çalıştırıcı aktivitelerde falan bulun ne bileyim işte. korkup posttaki ilk mesajını ve fotoğraflarını silmişsin bugün ama parmaklarının gitar çalarkenki hali senin beynin gibi duruyor aynı. başlıkta kendin de belirtmişsin zaten ne olduğunu 👍

diğer arkadaşlardan da rica ediyorum bu @sweetpickingbaby denen varlık belli ki ilgi çekmeye çalışıyor. şuna prim vermeyin. engelleyip geçin. kendi kendine ötede kemiğiyle oynasın.

@sweetpickingbaby bomboş bir yıkığın tekisin ya :D muhtemelen çevrende kimse yok ve sen de canın sıkıldıkça buraya gelip millete sarıyorsun. tek hücreli terliksilerin bile bu dünyaya senden daha çok faydası vardır. toplumdan dışlanmış bir zavallısın. git ve insanlığa faydalı bir şeyler yap. hadi onu geçtim kendine bir faydan olsun. biraz beyin hücrelerini çalıştırıcı aktivitelerde falan bulun ne bileyim işte. korkup posttaki ilk mesajını ve fotoğraflarını silmişsin bugün ama parmaklarının gitar çalarkenki hali senin beynin gibi duruyor aynı. başlıkta kendin de belirtmişsin zaten ne olduğunu 👍

diğer arkadaşlardan da rica ediyorum bu @sweetpickingbaby denen varlık belli ki ilgi çekmeye çalışıyor. şuna prim vermeyin. engelleyip geçin. kendi kendine ötede kemiğiyle oynasın.
Eveet yine cevap veremeyince hakarete başvuran gerizekalılardan birisi daha zaman kaybısın şimdi uğraşamam

Bak jager yine cevaplıyorum o küçük beynin almamış olabilir bazılarınıza ağır geldi siz de haklısınız.Şimdi ben bu başlığı düzgün yanıt almak için açtım ve aldım ki sorun da düzeldi. senin tam olarak derdin ne onu anlayamadım bu foruma paşa paşa girip destan yazan zaten sensin

burada herkesin içinden küfür ettiği kişi sensin ben değilim

LAN HADİSENE BEKLİYORUM GEL BENİM AĞZIMA ÇIŞ USLANDIR BENİ AHAHAHAHAHAHAHAHAH nasıl şizofrenler ile uğraşıyoruz burada ya. sen eğitilemez bir ruh hastasısın.
Benim üzüldüğüm konu şu o kadar yıkıksın ki açtığın forumda bir kişiye açtığı başlık yüzünden bilenip destan yazıyorsun ve üstüne tartışacak kadar kinleniyorsun

ben diyeceğimi dedim. beni uslandırmanı ve bir tarafın yiyorsa benim ağzıma çışmanı bekliyorum. telefon numaranı veya herhangi bir sosyal medya adresini özelden yazmanı bekliyorum. yazamazsın ama doğru :) insan korkak olunca öyle oluyor demek ki. nickin arkasına sığınmak çok kolay değil mi? :D
Sen şimdi arkadaşlarınla buluşup kim döver muhabbeti de yapıyorsundur AHAHAHHAHA

ben diyeceğimi dedim. beni uslandırmanı ve bir tarafın yiyorsa benim ağzıma çışmanı bekliyorum. telefon numaranı veya herhangi bir sosyal medya adresini özelden yazmanı bekliyorum. yazamazsın ama doğru :) insan korkak olunca öyle oluyor demek ki. nickin arkasına sığınmak çok kolay değil mi? :D
Bak benden sana tavsiye bilim sanat felsefe üzerine kitaplar oku böyle yerlerde geçirecek zamanın kalmaz

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri