Celestial Asylum

merhaba,
konseriniz için ben çok heyecanlıyım zira şarkıları biliyor olmama rağmen ilk defa canlı izlicem...
çok başarılar...
özgür, süper bi performans izleyeceğimi düşünüyorum, Berrak ve sen kulaklara çok iyi geleceksiniz...

Ben de ilk kez canlı izlicem Celestial'ı.Stüdyo video kayıtlarınızı bile izledim ama canlı ilk kez :)
Özgür Bey söyle elini uzatıp sonra yumrugunu sıkacak ve göğsüne koyacak di mi Özgür :)
Görüsmek üzere...

Özlem çok sağol ;) , Bakalım, iyi olmaya çalışacağız. Desteğini hissetmek çok güzel :)

Özkan, yani namı diğer satanist büyücü "oz666oz" :) , hiç yapmasam sadece senin için bir kere yaparım öyle bir hareket; gerisi işte sahnede içimden ne gelirse :)

-Konsere herkes gelsin mi?
-Evet gelsin.

Şafak 2 yavrum hueheuhe : ))

konser için son provamızıda bugün yapacağız inşallah... yeni crash imide aldım yedek bagetlerimide aldım hazır ve nazırız...hayırlısı bakalım cızzzz ;)

Normalde metal müzikten pek keyif almamama rağmen, sizin bestelerinizi dinlemekten keyif alıyorum(diger begendigim nightwish ve royal hunt'ı da bana özgür ilk kez dinletmişti). Gayet başarılısınız. Pazar günü orada olacagım, başarılar diliyorum şimdiden.

özlem

saolasın Özlem, çok teşekkür ederiz görüşlerin için. umarım performansımızdan memnun kalırsın.

Evet Göktuğ pazar günü görüşürüz artık...size 1 stüdyo yeter huehueh :pP

haydi kendine iyi bakasın görüşmek üzere ; )

Kemal patlamaya hazır bi bomba gibisin sen ya...valla hayırlısı olsun daha öncede söylediğim gibi celestial asylum için ankarock iyi hatta çok iyi geçecek sanırım.İyi bir performans ile karşımızda olucağınızı düşünüyorum...
şafaaaakkkk 1.
Günler ne çabuk geçiyo di mi?

valla Eren, bombaki ne bomba adrenalin, gaz, acı, ter ve gözyaşı :p huehueh

umarım çok güzel geçecek epey eğlenicez, coşucaz, takılıcaz...bakalım Allah' ın dediği olur....bunlar nasip kısmet işleri...

bakarız tam biz çalarken uzaylılar gelir huheuheuh ne bu Cosmic Creation fln diye huehueh : )))

Yarın bu saatlerde orada eğlenip, muhabbet etmek dileğiyle ;)

Başarı potansiyeli yüksek, piyasada tarz ve yaratıcılık olarak benzersiz, böyle sağlam bir grubu; nötrleyebilmek, yoluna taş koyabilmek için ancak bu kadar b.ktan bir ses sistemi gerekliydi!
Komplo olsaydı bu kadar başarılı olamazdı!
Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum!

Sözlerin için çok sağol Ender. Gerçekten facia bir akşam geçirdik. En çok üzüldüğüm nokta, konsere neredeyse tamamen hazır olmamızdı.
Her çeşit terslik, aksaklık (ve sorumsuzluk) oldu neredeyse; konserde ve öncesinde...

Bundan daha kötü bir konser hayal bile edemiyorum... O kadar emeğe yazık oldu gerçekten de.

Yine de gelen herkese çok teşekkürler, keşke herşey hayal ettiğimiz gibi olsaydı...

Selamlar...
Evet Özgür'ün söylediği gibi gerçekten günlerdir konsere sıkı çalışmıştık ve müzikal olarak gerçekten çok hazırdık.

Klasik Garage soundu diyip suçu orada aramıyacağım. :!:

Müzikal olarak hazır olsakda biraz soundchek tecrübesizliği, biraz mikserin başındaki elemanla iletişimsizlik ve biraz da ekipman şanssızlığından dolayı iyi çaldığımız parçaları duyuramamanın ve bazı yerlerdede kendimizi duyamamaktan dolayı çalamamanın verdiği sıkıntıyı yaşadık.

En önemli iki alet klavye ve gitar duyulmadı. Klavyeyi yeteri kadar açamayan mikser başındaki elemana ne demeli bilmiyorum ama gitar olayı gerçekten ilginçti.

Marshall kafayı çıkarıp kendi LINE 6 kafamı taktım ve mikserin başındaki adamın dediğine göre MARSALL kafaya göre alınan soundcheck'e değişik bir şey bağlayınca başarısız olmuş.

Ama asıl şanssılık değişen voltajdan dolayı aletin saptıp değişik sesler çıkarması ve sigortasının atıp kendiliğinden kapanmasıydı.Birde aletin üstünden mikrofon sallandıran adamın gelişi güzel taktığı mikrofonun DELAY ayar düğmelerine çarpması ve efektleri bozması gibi bir şanssızlık daha yaşadık.

Başarılı geçen Yolcu konseri öncesinde de beni yarı yolda bırakmıştı kullandığım kafa. Düz Marshall amfilere girmiştim ve o şekilde gayet iyi gitmişti. Keşke dünde aynısını yapsaydık.

Sonuçta iyi müzik yapmayla olmuyor iyi ton çekmek ve iyi alet kullanmak gerekiyor bu tarz müziklerde. Müzikal çalışmalara önem verdiğimiz kadar ton çekmeye de önem vereceğiz bundan sonra.

Bizi merak edip gelen bir çok kişiye iyi bir konser dinletemedik. :oops:
Kusura bakmasınlar.
:oops:
Önümüzdeki maçlara bakacağız. :oops:

Geri