Celestial Asylum

herkese merhaba...

Celestial Asylum olarak 25 Mart 2005 Cuma günü saat 18:20' de 8. Rock Station Festivali' nde sahne alacağız...

Grubu bilen bilmeyen herkesi Celestial Asylum' un performansına bekliyoruz...

25 Mart Cuma günü görüşmek dileğiyle ; )

Aslında HELLOWEEN, benim ve Kemal'in en sevdiği bir kaç gruptan birisi ki POWER'da en sevdiğim HELLOWEEN şarkısı diyebiliriz. Özümüzün nereden geldiğini göstermek çok iyi olurdu ama kendi parçalarımızın TAM MANASIYLA SUNUMU, +cover ve yarım yamalak sunumdan çok daha önemli. 8)

Açıkcası RS'den sonra konserler konusunda daha fazla teklif alacağımızı düşünüyorum. POWER-COVER'ı :D inşallah diğer konserlere... :roll:

Sağolasın Özlem'cim ilgin için.
Konserin tarihi 1-2 hafta içinde yeniden açıklanacakmış.
Hicri en son Weckl konserinde bana böyle söyledi. Bu akşam tekrar çalışmalara başlıyoruz 1 hafta aradan sonra.

Yinde isteyen herkesi stüdyo çalışmalarımıza çağırıyoruz. Buraya yazmanız davet etmemiz için yeterli. :D

BYEZZZ...

Olum ENDER... O kadar seviyorsun grubu da bir stdyo çalışmasına gelmedin. Şöyle takılalım beraber. Bişeyler ısmarlayalım sana. ;)

RS playlisti üzerinde çalışıyorduk. ŞU sıra ek olarak HELLOWEEN coverına başılıyacağız. Önümüzdeki günlerde de yeni parçalar gelecek inşallah.

Ayrıca 1-2 konser durumu var sanırım. :!:

8 Mayıs 2005 Pazar @ Biziz Rock Bar @ Metal Day#5

Yaklaşık 5 sene önce ilk 4'ü gerçekleştirilen Metal Day konserleri 5.'si ile tekrar dönüyor.2000 senesinde durgun olan amatör gruplar konserlerini bar konserleriyle tekrar canlandırmış olan Metal Day konserleri devam ediyor...

8 Mayıs'ta kendi türlerini cidden kaliteli bir şekilde icra eden 3 grupla birlikte metale doyulacak!!!

Magick
Soulitary
Celestial Asylum

Kaliteli müzik için...

cyberknight demiş ki:
8 Mayıs 2005 Pazar @ Biziz Rock Bar @ Metal Day#5

Yaklaşık 5 sene önce ilk 4'ü gerçekleştirilen Metal Day konserleri 5.'si ile tekrar dönüyor.2000 senesinde durgun olan amatör gruplar konserlerini bar konserleriyle tekrar canlandırmış olan Metal Day konserleri devam ediyor...

8 Mayıs'ta kendi türlerini cidden kaliteli bir şekilde icra eden 3 grupla birlikte metale doyulacak!!!

Magick
Soulitary
Celestial Asylum

Celestial bensiz mi çıkacak sahneye arkadaşlar :D . Sanırım o gün ben ANKARA'da olamayacağım için CELESTIAL ASYLUM bu organizasyonda yer alamayacak. Bu bilgiyi davulcumuz Kemal'in sizlerle paylaşmış olması gerekiyordu.

Aylar öncesinden 8 Mayıs tarihinde şehir dışında bulunmam kesinleşmişti.
Kem talih. Güzel bir günde bu şekilde sahneye çıkamamak. :(

Lütfen daha sonraki organizasyonlar için bizi unutmayın. :D

celestial yerine bu konserde eren kömürlü band olarak biz yer alıyoruz.celestial olsaydı hakkaten güzel olurdu ama o boşluğuda biz doldurmaya çalışacaz işimiz zor gibi görünüyor...hepinizi bekleriz

Geri