Levy´s M7GG3 Gitar Askısı

'Elektro Gitarlar' forumunda yutup123458 tarafından 30 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar bu harika askıdan sizce nerede bulabilirim??

2. ünlülerin ekipmanı konusu buraya kadar vardı ha?

3. Abi çok kolay bulursun ya. Sanırım zuhalde vardı Levy's marka bi askı.

4. baktım ama bulamamıştım.tekrar bakarım.sağolasın

5. Bu nedir abicim ya Jamesin askısı jamesin pantolonu jamesin boxerı daha ne olcakki merak ediyorum.

6. güzel ve kullanışlı ise james in kullandığı kibriti bile öğrenmek isterim.

7. kibrit olarak malazlar kullanıyor hetfield .

8. teşekkür ederim..

9. Güzel askıymış.

10. bu askılar genelde özel yapımcılar tarafından üretiliyor, piyasada bulabileceğiniz şeyler değil. geçende ebayde bir gitar araştırırken tesadüfen Zakk Wylde'ın kullandğı askı, ceket vs gibi deri ekipmanları üreten bir adamın sitesine denk gelmiştim. fiyatları oldukça pahalı ancak ürünler de oldukça kaliteli. ciddi uğraşmanız gerekiyor ama bu askıyı üreten adamı bulabilmek için.

11. bulmak kolay değil evet.Zakk Wylde in yeleğini bulmuştum bende.169$ dı.sonradan bi baktım babamım dolabına.1970 yılından kalma bi yelek..neredeyse aynısı :) artık onu giyiyorum :)

12. levy's markasının m7gg3 modeli olması lazım o askı

13. markası levy's evet doğru.ama model nosunu bilmiyorum malesef.

14. sağol arkadaşım.açıkcası fiyat çok fazla,almayı düşünüyordum ama bi askıya bukadar para vermek pek akıl karı gelmiyor :? uygun bir fiyata 2. el bulabilirsem düşünürüm ancak

15. piyasada bunun gibi çeşit çeşit şeyler var ama hepimizin huyudur bu.o neyi kullanıyorsa bizde aynısına sahip olmamız lazım.
    aynı modelden buluruz ama marka farklı olduğu için almayız :)

16. :) fiyatları ucuz olsa hiç affetmeyip alıcam.ama öğrenci adamım.gereksiz yere bukadar para vermek koyar açıkcası

17. ya açıkçası o kadar para vermeden bir daha düşün derim :) çünkü aldıktan sonraki 1 hafta bilemedin 2 hafta sonra "ya ne diye bu kadar para yatırmışın bir tane şeye" deme yani :)

Not: Tecrübeyle sabittir yukarıda bahsi geçen olay :D

Bu Sayfayı Paylaş