1500 - 3500 TL Arası en iyi ses kartı

İkinci el almak istiyorum 1500 - 3500 TL arasında gerçekten bu fiyat bandında ki alınabilecek en iyisi ses kartı nedir ev stüdyosunda mix ve vokal kaydı için kullanacağım

İkinci ele gerek yok o bütçeyle eğer fazla giriş/çıkış istemiyorsanız. Audient iD4 MKII, PreSonus Studio 24c, Focusrite Scarlett 2i2 Gen 3 mikrofonla kullanım için yeterli kartlar. Eğer giriş ve çıkış sayıları fazla gerekliyse de M-Audio AIR 192|8 var.

İkinci el ses kartı önermem. Kart kötü çalışır diye değil, ama yanında gelen yazılımları kaçırırsınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Luan
İkinci ele gerek yok o bütçeyle eğer fazla giriş/çıkış istemiyorsanız. Audient iD4 MKII, PreSonus Studio 24c, Focusrite Scarlett 2i2 Gen 3 mikrofonla kullanım için yeterli kartlar. Eğer giriş ve çıkış sayıları fazla gerekliyse de M-Audio AIR 192|8 var.

İkinci el ses kartı önermem. Kart kötü çalışır diye değil, ama yanında gelen yazılımları kaçırırsınız.
Şuan ben de id14 Mk2, scarlet 2i2 gen3 ve m audio air 192|8 arasında kalmıştım gerçekten mutlu oldum güzel araştırma yapıp doğruları seçmiş olmaktan ama hala karar vermek zor sizce hangisini almalıyım

Native Instruments Komplete Audio 6 kullanıyorum, bayağı memnunum. Amazon'da ara ara iyi indirimleri oluyor en son fiyat olarak 2.950'yi gördü, belki bir köşeye not almak istersin.

Geri