Gitar Tavsiyesi

Arkadaslar merhaba. 2 sene once Jackson King V KVX almistim. Floyd Rose koprusu artik illallah ettirdi. Duz kopru bir gitar almak istiyorum. Yakin zamanda Almanya'ya gidecegim. Simdilik LTD Eclipse 1000 almayi dusunuyorum. Farkli tavsiyeleriniz var mi sebepleriyle beraber ayni fiyat bandinda? 1300 euroya kadar cikabilirim.

LTD EC-1000 Deluxe var bende… Indonesia ama paslanmaz fret ve ebony… işçiliği kalitesi Japon seviyesinde… elbet Japon ESP değil ama öyle Fender ve markaları, Gibson vs hepsi kalsın bana bununla gel… birkaç Charvel ve Jackson denedim uzakdoğulu ııhh olmadı. Mükemmel gitar.
Bir de muhtelif kere övdüm… her zaman Schecter ne yapmış diye bakmadan gitar almam.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
LTD EC-1000 Deluxe var bende… Indonesia ama paslanmaz fret ve ebony… işçiliği kalitesi Japon seviyesinde… elbet Japon ESP değil ama öyle Fender ve markaları, Gibson vs hepsi kalsın bana bununla gel… birkaç Charvel ve Jackson denedim uzakdoğulu ııhh olmadı. Mükemmel gitar.
Bir de muhtelif kere övdüm… her zaman Schecter ne yapmış diye bakmadan gitar almam.

Hocam merhaba. Size su linki birakayim. Iclerinden en mantiklisi hangisi uzun vadede? Sizin dediginiz Deluxe burada yok ama sanirim.

Yamaha revstar serisine bakın bence muhteşem gitarlar. Nurkan Renda nin içerim ben bu akşam kayıt videosundan gitarı dinleyebilirsin. Ama çok çeşidi var iyi araştırmak gerekebilir. Ben olsam godin veya Gibsona da bakardım. Gibsonun tonu malum kendine has güzel bir soundu var ve godin de yüksek kaliteli bir gitar markası ben olsam bu 3 markadan birini alırdım

... beğendiğin...

aynı gitar hepsi, bak spec'lerine seç... mantıklı kişiye özel bir tanımlama :)
Tesekkur ederim hocam.
Yamaha revstar serisine bakın bence muhteşem gitarlar. Nurkan Renda nin içerim ben bu akşam kayıt videosundan gitarı dinleyebilirsin. Ama çok çeşidi var iyi araştırmak gerekebilir. Ben olsam godin veya Gibsona da bakardım. Gibsonun tonu malum kendine has güzel bir soundu var ve godin de yüksek kaliteli bir gitar markası ben olsam bu 3 markadan birini alırdım
Sag olun hocam tavsiyeniz icin. Goz onunde bulunduracagim. Gibson almisken Les Paul alasi gelir ama insanin bi degil mi? :D

Geri