Satılık Friedman Runt-20 Head

Takasa
Açık
Fiyat
1900
Para Birimi
USD

Friedman Runt-20 Head çokça inceleme videosu var. Sıfır kondüsyonda. 2 kez sahneye gitti. Ev de kullanacak arkadaşlar için bir güç düşürücü gerekir master volume yok.(VARDA YOK) 20 watt kısmı sizi yanılmasın clean katı plexi gibi 3 mod var camsı yada daha mellow yapabiliyorsunuz kırılması için saat 12 yönüne zorlamanız gerekir. Clean katın herhangi bir eq ayarı yok sadece volume. Drive kat ise eq var bağımsız bir master volume var ama volume konusu biraz farklı :) gain ayarı gibi çalışmıyor powertube sesi ararsanız düşük volumler-de çok zor, ayrıca gain ayarı var daha çok hormonlu bir JCM 900 gibi ama biraz daha agresif. Ayrıca gain için boost ayarı var biraz daha more gain gibi düşünebilirsiniz db boost gibi değil. Clean katı pedal seçiyor ama drive katı ne açarsan oluyor pedal platform amfisi değil kesinlikle. En güzel özelliklerinden birisi kabine bağlamadan kayıt etme özelliği var üzerinde 2 aşamalı bir mic similasyonu var. yani amfinin içinde bir load box ve cab sim mevcut. ben sahnede mikrofon kullanmadım ayrıca kayıtlar da da çok çok iyi sonuç veriyor. Kesinlikle oyuncak bir özellik değil! Hiç kabininiz olmadan amfiyi güven ile kullanabilirsiniz. Hafif her yere taşınabiliyor. Send -return var. Made in USA. Çok fazla Marshall voice amfim var bunu sahnelerde taşırım diye aldım taşıdım da ancak başka bir taşınabilir amfi daha edindim sanırım bunu sadece kayıt falan için tutmak lüzumsuz olacak. Bu kadar detay vermemin sebebi amfiyi deneyimlemek uzun sürüyor ve Türkiye'de yok ne yazık ki. Foot switch var lambalar çok iyi durumda hiç bir kozmetik sorunu deformasyonu yok. Kendi stüdyomda deneyebilirsiniz. Hiç bir seri üretim amfi yada Marshall benzeri amfi ile voice olarak benzemiyor ama marshall seslerine daha yakın şahsına münhasır bir amfi alan kullanan kimse pişman olmaz. Bu arada low gain işlerde de çok iyi.​

SADECE FENDER AMFİLER İLE TAKAS OLUR LAMBALI VE Hİ-END OLANLAR.

• All tube
  • 2 Channels: Clean and overdrive
  • Power: 20 W
  • 3 Preamp tubes 12AX7
  • 2 Power tubes EL84
  • Clean channel: Volume control and 3-position bright switch
  • Overdrive channel: Gain, Master, Bass, Middle, Treble and Gain
  • Global presence control
  • Buffered, series effects loop
  • Record out with speaker simulation
  • Possibility for silent playing without connected loudspeaker cabinet
  • Impedance selector switch: 8/16 Ohm
  • Dimensions (W x D x H): 457 x 222 x 222 mm
  • Weight: 10 kg
  • Made in USA
  • Including foot switch for channel change
Fiyat konusunda yardımcı olurum kesinlikle istemediğim bir gümrük ve vergilendirme ülkesinde yaşıyoruz adaletli her türlü argümanı kabul eder ortak bir paydada buluşuruz.

Dosyalar

• FB0B3D0E-875C-48A3-AA7F-4EE62E12618B.jpeg
    FB0B3D0E-875C-48A3-AA7F-4EE62E12618B.jpeg
    4.8 MB · Gösterim: 147
  • FD9EDC15-0985-40C6-8E7D-CFA8A7ABA728.jpeg
    FD9EDC15-0985-40C6-8E7D-CFA8A7ABA728.jpeg
    4.5 MB · Gösterim: 91
  • 4B4A1EA0-CB83-4887-BB02-1746F83CF3BC.jpeg
    4B4A1EA0-CB83-4887-BB02-1746F83CF3BC.jpeg
    4.2 MB · Gösterim: 88
Geri