11. İstanbul Rock Festivali Demo Başvuruları

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda deumleurock tarafından 6 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]


    İTÜ Rock Kulübünün 13 - 17 Nisan tarihlerinde bu sene onbirincisini düzenlediği İstanbul Rock Festivalin'de sahne almak isteyen gruplar için başvurular başlamıştır. Başvurular için grup bilgilerinizle birlikte demonuzu en son 6 Mart 2009 tarihine kadar İTÜ Rock Kulübüne ulaştırmanız gerekmektedir. Demo Gönderen gruplar arasından seçici kurulunun seçeceği gruplar festivalde sahne almaya hak kazanacaktır.

    Sahne almak isteyen gruplar için koşullar şu şekildedir:


    • - Demoların en geç 6 Mart 2009 tarihine kadar elimize ulaşmış olması gerekmektedir. Kayıtların gönderilebileceği posta adresi aşağıda belirtilmiştir. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.

      - Kayıtlarla birlikte grup elemanlarının ad soyadları, grup hakkında kısa özgeçmiş ve gruba ulaşabileceğimiz bir adet e-posta adresi ve telefon numarası gerekmektedir. Bu bilgileri eksik olan demolar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

      - Seçici kurul kendi içinde önceden kararlaştırılmış kriterleri olan katılımcılar gibi amatör ruh ve profesyonel yaklaşıma sahip kişilerden oluşmaktadır.

      - Beste grupları kesinlikle tercihimizdir.

      - Kanal kayıt teknolojisinin yanıltıcılığı dolayısıyla herhangi bir hataya sebebiyet vermemek için hücum kayıtlar seçmelerde öncelikli olacaktır.

      - Önemli olan jazz, punk ya da thrash yapılması değil, yapılan müziğin kaliteli olmasıdır. Tarzı yüzünden hiçbir grup sıkıntı çekmemeli, başvurmaktan kaçınmamalıdır.

      - Kayıtları bize ulaşan gruplar, kargoda yaşanan aksaklıklara önlem amacı ile bizden e-posta yoluyla kayıtlarının teslim alındığına dair haber alacaklardır. Bu nedenle kendisine e-posta göndermediğimiz grupların kayıtlarını tekrar göndermeleri önemle rica olunur.

      - Gönderilen Demo CDleri, grup seçilse de seçilmese de iade edilmeyecektir.

      - Festival 13-17 Nisan 2009 tarihlerinde gerçekleşecek, konser performansları 15-17 Nisan 2009 da açıkhavada yapılacaktır.

    Sorularınız için demo@istanbulrockfestivali.com adresini kullanabilirsiniz.

    Demolarınızı göndereceğiniz adres:

    İTÜ Ayazağa Kampüsü, Kültür ve Sanat Birliği Binası, Rock Kulübü, 34469, Sarıyer/İSTANBUL

    Festival resmi sitesi: http://www.istanbulrockfestivali.com/
     
  2. Bilgi yeterli degil bana kalirsa ve web sitesi aktif degil.
     
  3. 18 yaş sınırı var mı? =))
     
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş