2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

Öncelikle herkesin gönlündeki edevata ulaşmasını temenni eder, madem ki hayaller bedava o halde atış serbest derim;

Müzikal hayaller:
Kemper Profiling Amplifier PowerHead
Ibanez AZ2402

Müzikal olmayan hayaller:
RTX 4080 Ekran Kartı
i5 13600KF işlemci
Seasonic 1000 Watt Gold PSU
CSL DD direksiyon + CSL Pedal + LoadCell
Oculus Quest 2 VR

Öncelikle herkesin gönlündeki edevata ulaşmasını temenni eder, madem ki hayaller bedava o halde atış serbest derim;

Müzikal hayaller:
Kemper Profiling Amplifier PowerHead
Ibanez AZ2402

Müzikal olmayan hayaller:
RTX 4080 Ekran Kartı
i5 13600KF işlemci
Seasonic 1000 Watt Gold PSU
CSL DD direksiyon + CSL Pedal + LoadCell
Oculus Quest 2 VR
Oculus reques 2 kullanıyorum 6 ay falan oldu. Mükemmel spor oyunları var. Normalde abartısız 10 yıldır pc veya telefon da oyun oynayan biri değilim malum iş güç . Fakat oculus'ta o kadar güzel spor oyunları var ki bildiğin yarım saat içinde ter atıyorsun. Son zamanlardaki favorim eleven table tenis. Bildiğin fizik kurallarının hepsi geçerli her akşam 1 saat masa tenisi atar oldum. Ayrıca multiplayer özelliği ile dünyanın her yerinden insanlarla chat yaparak oynuyorsun. Hatta bir çok türk arkadaşımda oldu. Hem masa tenisi oynuyoruz hem muhabbet ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim :)

Kendime yılbaşı hediyesi, Headrush Mx5 ile başladım. Alet lanet çıktı.
Stoklara girince bir Frfr 108.
Yaza doğru da bir Usa Strat'a niyet bozsam da büyük ihtimalle başka bir ntb Jackson gelecekmiş gibi hissediyorum.
Bu esnada HeadRush frfr 108 ile çok benzer bir ürün çıkmış. Yine aynı firmanin üretimi, Alto Professional TS 408. Ben de Pedalboard için 108 almayı düşünüyordum ama Alto TS 408 i duyunca vazgeçtim. TS 408'de extra birkaç özellik var. Bluetooth ile müzik girişi ve aplikasyondan ekolayzır ve daha birçok ayar kablosuz olarak yapılabiliyor.
Fiyat olarak da frfr 108 ile hemen hemen aynı. Türkiye'de satışa girdi mi bilmiyorum ama:

Son düzenleme:
Bu esnada HeadRush frfr 108 ile çok benzer bir ürün çıkmış. Yine aynı firmanin üretimi, Alto Professional TS 408. Ben de Pedalboard için 108 almayı düşünüyordum ama Alto TS 408 i duyunca vazgeçtim. TS 408'de extra birkaç özellik var. Bluetooth ile müzik girişi ve aplikasyondan ekolayzır ve daha birçok ayar kablosuz olarak yapılabiliyor.
Fiyat olarak da frfr 108 ile hemen hemen aynı. Türkiye'de satışa girdi mi bilmiyorum ama:
Full-Range tamam ama Flat-Response değil galiba. Hakim değilim bu PA işlerine. FRFR gibi sonuç verir mi tecrübesi olanlar aydınlatırsa güzel olur.

Full-Range tamam ama Flat-Response değil galiba. Hakim değilim bu PA işlerine. FRFR gibi sonuç verir mi tecrübesi olanlar aydınlatırsa güzel olur.
Şöyle bir yorum gördüm. Flat response olduğunu teyit edilmiş. Ben siparişi verdim. Henüz elime geçmedi. Önümüzdeki hafta gelir

Dosyalar

• IMG_20230106_170255.jpg
    IMG_20230106_170255.jpg
    59.7 KB · Gösterim: 50
Geri