800-1000 TL'ye Kulaklik Onerisi

Herkese iyi aksamlar, seneye ocak ayinda kulaklik almayi planliyorum. Ileride de elektro gitar calmak istiyorum ve alacagim kulakligi ses karti ile birlikte kullanacagim. Fazla oyun oynamiyorum, oynarsam da pek muhim degil yani ses kasmak gibi problemim yok. Film, muzik elbette izliyoruz, dinliyoruz. Benim icin sesin tatmin etmesi ve mikrofonun fiyatina gore iyi olmasi. Studyo kulakliklarindan pek anlamiyorum, oyuncu kulakliklarinda gozume carpan BlackShark V2X oldu, oyuncu kulakligi ama mikrofonu gayet iyi ve forumda bu kulakligin bir ust modeli olan V2 onerildigini gormustum. V2 hali de zaten ses kartli ve USB girisli hali diye biliyorum. Studyo kulakliklarinda Behringer ve Seenheiser gordum, hangi modelleri iyi veya kotu bilmedigim icin sorma gereksinimi duydum. Ek olarak BlackShark V2X'in mikrofonu makro degil bu durum beni dusundurdu. Sizin dusunculeriniz nedir, onerileriniz icin simdiden tesekkur ederim. Farkindayim, butce biraz dusuk ve seceneklerde kisitli ama en azindan bu butcede en iyisi alma pesindeyim. :D

Amacim her yerde kullanmak aslinda, hem referans hem gunluk.

Geri