Alınık Celestion G12M65 12” 8 Ohm Speaker

Takasa
Açık
Fiyat
0
Para Birimi
TL
Tam olarak başlıktakinden arıyorum, nakit alacağım. Fiyatları biliyorum, gidip en kötü kendim alıp geleceğim, uçuk kaçık teklifler yersiz o bakımdan.

Muadili ya da benzeri vs. değil tam olarak bu modeli arıyorum.

Dört tane mi lazım? Tek ise belki Türkiye'ye gelince getirebilirim sizin için Avrupa'dan (Eğer Türkiye'de bulamazsanız veya çok fahiş fiyat çekerlerse 😅 ). Tabii ki hiçbir fiyat farkı, kâr gütmeden. Dörtlüyü valize sığdırmak zor olur ama bir tanelik yerim olur diye düşünüyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dört tane mi lazım? Tek ise belki Türkiye'ye gelince getirebilirim sizin için Avrupa'dan (Eğer Türkiye'de bulamazsanız veya çok fahiş fiyat çekerlerse 😅 ). Tabii ki hiçbir fiyat farkı, kâr gütmeden. Dörtlüyü valize sığdırmak zor olur ama bir tanelik yerim olur diye düşünüyorum

Valla size zahmet olmazsa çok sevinirim, 2x12’de kullanmak adına 1 tane 8 ohm gerekli bana. Ben de ya kendim gittiğimde getireceğim, avrupa’da arkadaşın evine sipariş ederekten :)

Valla size zahmet olmazsa çok sevinirim, 2x12’de kullanmak adına 1 tane 8 ohm gerekli bana. Ben de ya kendim gittiğimde getireceğim, avrupa’da arkadaşın evine sipariş ederekten :)
Benim geliş tarihim tam belli olmamakla birlikte bir aya kadar gelmeyi planlıyorum. Bana özelden link atabilirsiniz tam olarak istediginiz modeli. Gerçi ben baktım ama farklılık ve yanlışlık olmasın. Fiyatı ve herşeyi görüp onaylamanız açısından da iyi olur. Faturasıyla, alınacak mağazanın ekran görüntüsü ile herşey açık ve objektif bı alışveriş olsun diye de. Hatta ikinci el bile bulunabilir fiyat çok avantajlı olursa
Çok fazla yer kaplamazsa 2 tane de deneyebilirim belki (kutusuz olursa veya kutusu boyutu aşırı artırmıyor ise. İstanbul'dan teslim edebilirim. Veya oradan kargo ile hangi şehire isterseniz.

Son düzenleme:
Geri