Vines Music S-G5-BL alınır mı?

Merhabalar, forumda vines music s-g5-bl gitar ile ilgili konu bulmaya çalıştım fakat bulamadım. SX elektro gitar almayı düşünüyordum fakat single manyetik ile metal tonlarında sorun yaşayacağımı düşündüm(kaliteli amfi alamayacağım maalesef) ve bu yüzden vines almayı düşünüyorum. Floyd Rose köprü olduğu için başlangıçta kötü olabileceğini söyleyenler oldu. Sizce single coil SX yerine alınır mı?

Selamlar, en azından kalburüstü bir amfi olmazsa ESP explorer ile de metal tonlarda sıkıntı yaşarsın.

Söz konusu gitarda işçilikten çok gol yersin, üstüne bu gitarın köprüsü (floyd rose değil, adamakıllı floyd rose zaten bu gitardan pahalı) seni bezdirir.

İlla ki birinden biri dersen ben SX derim.

Kendi fikrimi soracak olursan da, Madem metal arzuluyorsun, ikinci el bir Ibanez GRG kovala derim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, en azından kalburüstü bir amfi olmazsa ESP explorer ile de metal tonlarda sıkıntı yaşarsın.

Söz konusu gitarda işçilikten çok gol yersin, üstüne bu gitarın köprüsü (floyd rose değil, adamakıllı floyd rose zaten bu gitardan pahalı) seni bezdirir.

İlla ki birinden biri dersen ben SX derim.

Kendi fikrimi soracak olursan da, Madem metal arzuluyorsun, ikinci el bir Ibanez GRG kovala derim.
Amfi sorununu daha sonra çözmeyi düşünüyorum.
Aynı markanın Vines Music l-g4-rd isimli gitarı var daha iyi mi olur emin değilim.
SX gitarlar gayet güzel fakat istediğim türde çalamayacaksam neden alayım diye düşünüyorum.
İkinci el Ibanez baktım fakat yaşadığım yerde yok maalesef.

Geri