10.500 tl ikinci el gitar+amfi önerisi

Amfi için burayı okumanı tavsiye ederim. İyi bir rehber olacaktır.

Line 6 spider 4 mü 5 mi? Spider 4 30 Watt kullandım. Bi önceki amfimdi. Tonları yapay, efektleri dijitalize hissettiriyor.
ID core pc ara yüzü olması nedeniyle öne çıkar sadece bu iki model arasındaysan.

Gitar için hangi modeller hoşuna gidiyor, genel olarak tarzın nedir? Açıkçası ben les paulcüyüm ama farklı modeller için bilgisi olan farklı bir arkadaş görüş verebilir.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam genel olarak tarzım metal ama gerektiğnde blues tonlarada çıkabilmek istiyorum.
schecter c6-plus model uygunmudur
amfi olarakta ID core alıcam galiba

Amfi olarak nuxtan bişeyler önerebilirim. Nux 20bt falan. Humbucker dizilimli gitar alacaksan c6-plus iyi bir tercih. İbanezin o fiyat aralığında gitarlarına da bakın derim daha almamışsanız.

Aynen ben de o ilanı favorilemiştim. 40 watt evde gereksiz geldiğinden çok ilgilenmemiştim. Bi bakın derim nuxun amfileri line6'nın İV serisinden çok daha başarılı zannımca.

c6-plus aldım baya memnunum amfi olarak line 6 spider ıv15 alıcam galiba para hazır ama hangi amfi baya karasız kaldım
Kendi yorumumu da yazmıştım yukarıda. Blackstar daha makul bir seçenek sunabilir. Nux bt kullanmadım ama cangöz müzikte denedim. O da olabilir. Telefondan ayarları yönetebiliyorsun. Almadan önce ikisini de bi deneyip karşılaştırmanı tavsiye ederim. Bana kalsa Boss katana mkii 50 al geç derim.

Geri