Cort CM10G mi Boston ga10 mu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe arttırman... ikisi için de eğer çok spesifik bir fetişin yoksa 1-2 aya kalmaz buraya başlık açarsın istediğim tonu alamıyorum, bunların yerine ne alayım diye.
tek kriter kıpırdamaz şekilde bütçe ise.. Cort bir tık önde derim, en azından bir marka genetiği var, bu seviyede pek anlamı olmasa da
Bütçemi ne kadar arttırmam lazım ve ne önerirsin

Bütçeni bilemem... arttırmaya razı olduğun kadar.... fikir vermesi açısından (fiyat fikri değil, nasıl kafa yorman hakkında):

amplug filan güzel oyuncaklar da 3 güne sıkılırsın, kulaklık da yorar yine amfi bakmaya başlarsın, sen bilirsin

Merhaba yeni konu açmak istemedim ama 2500 tl bir bütcem var amfi almak için 2. El ürünlerde cort mx15 diye bir amfi var ama ankarada bulamadim ve boston ga15 var sıfır alırsam ama başka bi seçenek kalmiyo hangisini önerirsiniz.

Merhaba yeni konu açmak istemedim ama 2500 tl bir bütcem var amfi almak için 2. El ürünlerde cort mx15 diye bir amfi var ama ankarada bulamadim ve boston ga15 var sıfır alırsam ama başka bi seçenek kalmiyo hangisini önerirsiniz.
Tabii bütçeniz burda kalıyorsa yapacak birşey yok ama ikiside sizi tatmin etmeyecek bir kaç ay sonra yeniden amfi arayışına gireceksiniz.

Başlangıç amfi sınıfında en azından Blackstar İD v3 10 yada 20 watt a zorlarsanız kendinizi memnun olursunuz.

Tabii bütçeniz burda kalıyorsa yapacak birşey yok ama ikiside sizi tatmin etmeyecek bir kaç ay sonra yeniden amfi arayışına gireceksiniz.

Başlangıç amfi sınıfında en azından Blackstar İD v3 10 yada 20 watt a zorlarsanız kendinizi memnun olursunuz.
Cevap icin tesekkür ederim blackstar amfileri biliyorum ama bütcemin 2 katı oluyo biriktirmek icin 4 ay amfisiz kalmam gerekiyor galiba

Geri