Bursa Gitarist, Grup arıyorum (Bursa) Teori bilgim var.

Aşağı yukarı 10 yıldır elektro gitar çalıyorum. 24 yaşındayım. Müzik teorisine epeyce ilgim var: Değişik zaman ölçüleri, modlar, skalalar olsun (çift harmonik, Lydia Augmented vs.). Tür bâbında çok seçici değilim. Çok farklı bir tür de olsa denemek isterim.

Biraz şan dersi almışlığım da var. A2-E4 aralığı vokalim var.

Çok sahne tecrübem olmadı açıkcası. Tek tük öyle çıktığım olmuştur. Biraz grupça tecrübe de edinebileceğim müzik arkadaşları arıyorum.

Aşağı yukarı 10 yıldır elektro gitar çalıyorum. 24 yaşındayım. Müzik teorisine epeyce ilgim var: Değişik zaman ölçüleri, modlar, skalalar olsun (çift harmonik, Lydia Augmented vs.). Tür bâbında çok seçici değilim. Çok farklı bir tür de olsa denemek isterim.

Biraz şan dersi almışlığım da var. A2-E4 aralığı vokalim var.

Çok sahne tecrübem olmadı açıkcası. Tek tük öyle çıktığım olmuştur. Biraz grupça tecrübe de edinebileceğim müzik arkadaşları arıyorum.
İyi günler. Öncelikle ilanın hala geçerli mi? Çünkü özellikle senin ses aralığında yada bariton bir solist arıyoruz . Senelerce sahne aldık bir ara verdik ve yeniden başlamak istiyoruz. Çok sayıda kendimize ait çalışmalar var ve artık bu şarkılara yoğunlaşmak istiyoruz. Gitar çalıyor olabilmen de bizim için ayrı bir avantaj. Telefon numaramı aşağıda düşünürsen karşılıklı daha detaylı konuşabiliriz. 05422241564

Geri