İstanbul Baterist grup arıyor

Merhaba, 21 yaşındayım 7 yıldır davul çalmaktayım bir çok grupla çaldım , sahne tecrübem var.Genellikle alternatif/indie rock çalıyorum. Eğlence amaçlı olmayan sahne hedefi olan ve beste üzerine yoğunlaşmak isteyenler iletişime geçerse sevinirim. Aşağıya iletişim numaralarinizi birakabilirsiniz.

selam 40 lı yaşlarda tecrübeli müzisyenleriz,sahne için baterist arıyoruz.normal işlerimiz bu değil bunu belirteyim,ama grup çaldıkları enstrümanlara hakim kişilerden oluşuyor,kadıköyde prova alıyoruz.ilgillenirsen 05304006894 özgür ...

Merhaba, 21 yaşındayım 7 yıldır davul çalmaktayım bir çok grupla çaldım , sahne tecrübem var.Genellikle alternatif/indie rock çalıyorum. Eğlence amaçlı olmayan sahne hedefi olan ve beste üzerine yoğunlaşmak isteyenler iletişime geçerse sevinirim. Aşağıya iletişim numaralarinizi birakabilirsiniz.
Dostum selam, grubumuzla iletişime geçmek istersen 0533 430 62 84 aynı yaşlardayız bence kafamız uyacak...

Selam, alt metal nu metal grunge türlerine hakim bir grubum var, tabii kendimizi tam olarak bir genreya sokmuyoruz şarkı güzel işlendiği surece her türde yaparız baterist arıyoruz yaşlarımı 20 25 arası uzun süredir muzikle ilgilenip eğlence bir yana tamamen bi yerlere gelip devrim yaratabilmek için muzikle uğraşıyoruz eğer ilgini çekerse instagramdan yazabilirsin detayları verebilirim bubbaaZ_29

Selam. Sahnesi olan grubumuz var. 5 martta the wall da sahnemiz olacak. Ondan sonra davulcumuz ayrılmak zorunda gruptan. Yerine birini arıyoruz. İlgilenirsen detaylari konusmak icin wp den yazabilirsin. 05369433428

Geri