Boss FS-7 hk.

Arkadaslar merhaba. Thomann'dan Boss Fs7 footswitch aldim. Katana MK2-50 amfi kullaniyorum. Ben bu pedali kanallar arasi gecis yapmak icin kullanmak istiyorum. Lakin bana biraz karisik geldi. Nasil baglamam lazim bunu amfiye? Sadece A bandinda 1 ve 2 arasinda gecis yapmak istiyorum. Birinde clean preset var birinde distortion.

Dosyalar

• IMG_20230505_203134.jpg
    IMG_20230505_203134.jpg
    66.5 KB · Gösterim: 33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanım kılavuzunu buradan indirebilirsin. A girişine ekteki gibi çift bantlı trs 1/4 çivi jack lazım.

Tesekkur ederim hocam. Lakin bir sorum daha olacak. Pedali taktim. Baglantiyi yaptim. Ancak pedala sadece ayagim basiliyken kanali degistiriyor. Ben istiyorum ki bir kere basayim diger kanalda kalsin. Bunu nasil yaparim?

Tesekkur ederim hocam. Lakin bir sorum daha olacak. Pedali taktim. Baglantiyi yaptim. Ancak pedala sadece ayagim basiliyken kanali degistiriyor. Ben istiyorum ki bir kere basayim diger kanalda kalsin. Bunu nasil yaparim?
Mode kısmını sağa polarityi sola al bende fs-6 var onda istediğin ayarlar böyle yapılıyor fs-7 de aynı çalışma sistemidir sanırım

Mode bölümünü FS-5L konumuna almalı. Sanırım mode FS-5U konumunda kalmış. Kılavuzda anlatıyor güzelce.

Dosyalar

• IMG_20230509_073304.jpg
    IMG_20230509_073304.jpg
    93.6 KB · Gösterim: 36
Son düzenleme:
Geri