Rockout

Olm uzun zamand1r yazmad1m diye sizi unuttum sanmay1n. Su s1navlar bir bitisin yine aktif olucam.
Bu arada Hakan su IRON MAIDEN isine s1cak bakmaya baslad1m. Asl1nda s1bavlara çal1sacg1ma oturup bütün gün MAIDEN çal1yorum!!!
Ona göre!!! :metal

olm bak bu fikri var ya kimse size vermez, değerimi bilin eşeklik etmeyin. ahanda size çalacak muhteşem bir şarkı:
Van Morrison - Moondance
hadi dağılın şimdi..

fıratcım maiden çalacaksın tabiiki, sınavları ne yapacaksın :) beyler güzel yeni parçalarla bomba gibi geliyoruz valla..bu arada uraz senin gidişat kötü abi, valla gözümüzün önünde bi haller oluyor sana üzülüyorum :) bu arada bugün için erdem ve güneşten özür dilerim ama kafam çok bozuktu..telafi ederim en kısa zamanda!
urazın dediği parça fena diil bence...ama bize uyar mı bilemem..

En taro Tassadar Fırat, maiden diyip duruyosun ne diyim hala verdiğin sözü getiremedin yerine (yok mu olm hiç ortam falan hep ders mi ya?)... Bi "maiden" bul da oralarda adımız duyulsun Rockout olarak, değil mi ya :p

May Adun watch over you.

ne yaptıklarını yakından takip etme şansım olan, çok sevdiğim bir grup 8)
geçen hafta stüdyoda, bana göre, özellikle the doors şarkıları süperdi.
umarım bundan sonra sizin için her şey yolunda gider.
byes!!

eyvallah imnoangel ve zehir, bizde artık biyerlerde çıkmak için sabırsızlanıyoruz, umarım en kısa zamanda çalarız...az kaldı...

NOT: Doors'un da hakkını vererek çalarız hakkaten :)

hakanak demiş ki:
NOT: Doors'un da hakkını vererek çalarız hakkaten :)

Ekleyelim mi bir iki tane daha?

Hello, I Love You (nefis olur)
When The Music's Over (dinleyenleri koparma ihtimali yüksek)
Touch Me (candır can...)
The End (sırf zevk için yapmak lazım bunu)

Madem millet beğeniyor, çalmalıyız di mi?

Ayıpsın Cüneytim hemen... Bir iki de Kiss parçası ekleyelim. Çok güzel parçalar bulduk 1975 albümünden. Sende çok seversin sanırım...

evet 1975 dressed to kill albümünden

she
rock n roll all nite ve
c'mon and love me güzel şarkılar

birde ben
cold gin, black diamond ve detroit rock city yi çok seviyorum.
bunlardan 2-3 tanesi repertuara rahatlıkla eklenebilir çok da güzel olur kanısındayım:)

avatarı kiss yaparak bir mesaj mı veriliyor yoksa? hehehhe... abiler kiss çok tiz, yeterin artık diyorum, anlatamıyorum. isterseniz bereni tekrar çaaralım gruba, bende gırtlak kalmayacak baarmaktan. şöyle karizmatik, daha pes seslere yönelelim diyorum, fakat gençlik işte, bünyeler çığlık duymak istiyor :) valla listelediğiniz şarkıları bir getirin, dinleyeyim, olabilitesine bakalım. ama en son stüdyoda yinelediğim gibi, bir süre tiz şarkıları reddedeceğim. yeteri kadar var repertuarda. ya da transpoze eder çalarız uygun olanları...sevgiler... (dün rockout ile çalmak için bir beste yaptım, üzerinde biraz daha uğraşayım size de dinleteceğim. biraz beste çalışalım, faydasını göreceksiniz...)

yaw ne mesajı cüneytim öyle mesajla fln işim olmas benim.. :) son günlerde fazla kiss dinliyorum ondan öyle bi avatar koyayım dedim.. :)

tüm kiss şarkıları o kadar tiz değil.. bi bakarız dediğin gibi.. benim şahsen çok kiss çalasım var o nedenle böyle bir ısrar durumu oldu.. sanırım erdem de bana katılıyor.. ama olmayacaksa olmaz tabi.. bi bakarız.

transpoze alternatifi de gözden geçirilebilir..

güneş zaten fazla takılmıyo buralara da hakanım sen nediyosun bu kiss olayına? :)

hmm... listede verilen doors şarkılarından "Hello, I Love You" dışında bence hepsi güzel. özellikle "touch me" nin size uyacağını düşünüyorum. ;) (onda yaylılar&üflemeliler var diye hatırlıyorum, sizin için sorun olmazsa)
bir de "love her madly" yi dinlemenizi öneririm.

Stüdyoyu asanı ben de asarım: Cumartesi 17 - 19. Touch Me unutulmaya...

Alp: The Way ve Somebody to Love' a da baksana... Haftaya da Fire' ı ekleriz cayır cayır...

Geri