Rockout

if de tanışmıştım grubun vokaliyle, red hot gecesiydi sanırım. tatlı muabbet olmuştu hatırlar mı bilmiorum ama gelecem dinlicem cumartesi... merak etmiştim tarzı

keyifli bi konserdi.. gelen, dinleyen (ve gelip de geç gelen, yetişemeyen) herkese teşekkür ederiz.. jam session da ayrı bir keyifliydi. en kısa zamanda yeni organizasyonlarda görüşmek üzere..

bak ya..ben dedim bu adamlar assolist geç çıkarlar diye ama yetişemedik :( Programa başlayın da artık gelelim şöyle doya doya izlemeye..

Koçimin yeni gitarı da hayırlı ossun tekrardan..Ünlü filozof hande yener ne demiş..Sana fender çok yakışıyor koçiciim :)

Evet Tansel'in felsefi yorumuna katılmamak elde değil, dün çalarken ayrı bir keyifle dinledim Alp'i, daha çok gitarını. Süperdi olm performansın taktir ediyorum. Güzel bi aktivite oldu, sonuna kadar kalamadım, jamde Uraz çıkmadı değil mi, orda Hande falan çalmaya kalkmamıştır umarım, kalsaydım ve öyle bi hareketi olsaydı linç ederdim. Gelen ve emeği geçen herkese (özellikle Nil'e bizim için uğraşıp afiş hazırladığı için) teşekkür ederim. Olm Cüneyt bitirdin beni anons olayıyla yaa...

Uzun bir aradan sonra Rockout dinlemek iyi geldi. :D Dedim bunlar paslanmış mıdır? Alakası yok canavar gibiydiniz beyler.

Teşekkürler, aynı sahneyi paylaşmak mutluluk vericiydi gerçekten.

Bu konserler ki jamler devam etmeli...

super la, ne guzel blues oldum.olum erdem eccük daha ses vereydin senin makineye daha bi guzel olurdu. gorusuruk bide manhattana programa beklerm cumartesi genceler...

hayalmeyalin biricik klavyecisi levent

yaklaşık 1 sene sonra üşenmeyip turk rock a girdim yani bana da helal olsun...

afiş için sağol, bi de asılsaydı ben de sevincektim:D

rockout u tebrik ediyorum ben de, ama bi çift lafım var, erdeme de çok anlattım. her yerde eline yeni gitar almış bebeler siyahları giyip karizma yaptığını sanıyo, müzikleri içi boş balon. burada sizler hala varsınız, tamam yani herkes rock&blues dinlemez anladık da kardeşim sizi de hiç görmüyoz artık bu kadar da kabuğunuza çekilmeyin...

hah şöyle gaza gelin azcık daha çok konser istiyoruz biz burda dimi?

yaklaşık 1 sene sonra üşenmeyip turk rock a girdim yani bana da helal olsun...

afiş için sağol, bi de asılsaydı ben de sevincektim:D

rockout u tebrik ediyorum ben de, ama bi çift lafım var, erdeme de çok anlattım. her yerde eline yeni gitar almış bebeler siyahları giyip karizma yaptığını sanıyo, müzikleri içi boş balon. burada sizler hala varsınız, tamam yani herkes rock&blues dinlemez anladık da kardeşim sizi de hiç görmüyoz artık bu kadar da kabuğunuza çekilmeyin...

hah şöyle gaza gelin azcık daha çok konser istiyoruz biz burda dimi?

Özlemişiz çalmayı çok. Jam sessionda güzel oldu. En çok Kerimcan'ın bir parçada bize eşlik etmesine sevindim. Brass çok güzel olay. Müthiş renklendiriyor müziği. Kingus ve Uçuş Serbest'te gayet iyiydi.

Levent'im keşke jam sessionda klavye kalkmasaydı da sende çalsaydın. Hatta hakan, onursal, uraz, kerimcan, sen, ben çıkıp bir de bad girls çalsaydık :D

Nil'in dedikleri için ise sadece doğru söze ne denebilir ki diyorum. Sonuna kadar haklısın.

Gunthar demiş ki:
Evet Tansel'in felsefi yorumuna katılmamak elde değil, dün çalarken ayrı bir keyifle dinledim Alp'i, daha çok gitarını. Süperdi olm performansın taktir ediyorum. Güzel bi aktivite oldu, sonuna kadar kalamadım, jamde Uraz çıkmadı değil mi, orda Hande falan çalmaya kalkmamıştır umarım, kalsaydım ve öyle bi hareketi olsaydı linç ederdim. Gelen ve emeği geçen herkese (özellikle Nil'e bizim için uğraşıp afiş hazırladığı için) teşekkür ederim. Olm Cüneyt bitirdin beni anons olayıyla yaa...

nesi varmış lan hande yener'in, mis gibi karı ehehe

magaraci demiş ki:
nesi varmış lan hande yener'in, mis gibi karı ehehe

Olay Hande'de değil abi bende malesef.. :oops:

Bir rockout daimi fanı olarak bu konseri de kaçırmadım! Harika bir konserdi.. ucusserbest de harikaydı...
Acaba bu iki gurubu tekrar çıkarsak da bir de Biziz Rock Bar'ı sallasalar?? ;)

afi2wg1.jpg

23 Aralık Cumartesi Günü Tüm RockOut fanlarını bekliyoruz...

Geri