Squier Bullet Strat Hss mi SX SST57 mi

Genel olarak hss mi sss mi alsam diye kararsız kaldım çook fazla bir bilgim yok fakat ara sıra da ufak koyu tonlara kaymak istiyorum bu arzuyu sss gitarlar karşılayabilir mi? Eğer öyleyse Sx Sst57 değil ise Squier Bullet Strat Hss almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz.
(Anadolu Rock, Rock dinliyorum metal nadir bir kaç parça)

Hss ve sss olayından ziyade Sx gövde ve sap ağaç kalitesi olarak Squier Bullet modeline göre daha iyidir. Sss alıp çok dip gürültü ile karşılaşıyorsanız yada daha çok sert şeyler çalmaya başlarsanız köprü manyetiğini her zaman humbucker ile değiştirebilirsiniz.

Ayrıca ana başlıkta sorsanız daha iyi olurdu, defalarca tartışılmış olabilir bu konu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hss ve sss olayından ziyade Sx gövde ve sap ağaç kalitesi olarak Squier Bullet modeline göre daha iyidir. Sss alıp çok dip gürültü ile karşılaşıyorsanız yada daha çok sert şeyler çalmaya başlarsanız köprü manyetiğini her zaman humbucker ile değiştirebilirsiniz.

Ayrıca ana başlıkta sorsanız daha iyi olurdu, defalarca tartışılmış olabilir bu konu.
Hocam bir yandan Jackson JS11 güzel geldi sesi ve görüntüsü o nasıl biliyor musunuz kararsız kaldım

Geri