Amfi için kulaklık tavsiyesi

Herkese selamlar. Katana mk2 50'ye bağlayacağım bir kulaklık arıyorum. Geceleri ses çıkarmamak adına kulaklık ile devam edeceğim. Bütçem 1500-2000 TL arası. Amfi dışında müzik dinlemek için de kullanmayı istiyorum. Kablolu ve kulaküstü olması tercihim, sevgilerle teşekkürler.

Ben de aynı arayıştayım. Dışarı ses vermeyen, gece de kullanabileceğim, aynı zamanda müzik de dinleyebileceğim bir kulaklık önerebilir misiniz?

Herkese selamlar. Katana mk2 50'ye bağlayacağım bir kulaklık arıyorum. Geceleri ses çıkarmamak adına kulaklık ile devam edeceğim. Bütçem 1500-2000 TL arası. Amfi dışında müzik dinlemek için de kullanmayı istiyorum. Kablolu ve kulaküstü olması tercihim, sevgilerle teşekkürler.
Üstadım, bence belirttiğin bütçe aralığı için Roland RH-5 gayet uygun bir kulaklık.

Üstadım, bence belirttiğin bütçe aralığı için Roland RH-5 gayet uygun bir kulaklık.
Yorumlara baktım da oldukça memnun herkes, yorumlar çok iyi. Alsam mı acaba diye düşünmedim değil. Sennheiser hd 100e göre elle tutulur bir gelişme olur mu ses açısından sizce? Gitar çalarken çok sorun değil de müzik dinlerken tatmin edici olursa alabilirim bunu.

Geri