Marshall Code vs Boss Katana vs Yamaha

Merhaba Arkadaşlar,

Elektro gitara yeni başladım şuan için IBANEZ marka GRX70QA model bir elektro gitarım var.

Bir amfi almak istiyorum . Marshall Code 50, Boss katana 50, Boss katana air ve Yamaha THR 30 II arasında kaldım. İstediğim şey iyi ses alabilmek, sesin yüksekliğinin iyi olması (sadece ev içi çalacağım) ve telefon/tablet için uygulaması olan ayarlarını uygulamasından rahatlıkla değiştirebileceğim bir amfi arıyorum. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınızı bekliyorum. Bu bahsetmiş olduğum 4 amfi dışında bunlara benzer bir amfi tavsiyelerinize de açığım, teşekkür ederim.

Bence Code evlerden ırak... düşman başına.. kalan her şey için makalemi okuyabilirsin ve oradan ilgili ve benzer şekilde amfi arayan diğer insanların sordukları başlıkları da tarayıp (onlarca kişi aynı şeyi soruyor bir sürü aktif konu var forumda) fikir edinebilirsin yeterince

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam yorumların için teşekkürler. Aslında öncesinde forumu inceliyip daha sonra başlık açtım. 4 tane amfiyi karşılaştıran ya da benimle aynı düşüncede olan bir yazı göremediğim için açtım aslında yazıyı. Sizin yazılarınızıda okudum, ellerinize sağlık.

Daha geçen hafta veya önceki haftaydi sanırım, benzer bir konu. Orada da yazmıştım, Marshall code 50 aldım bir ara, hiç memnun kalmadım bir hafta geçmeden sattım. Marshall'ın, Mesa Boogie 'nin lambalı amfilerine sahip olmuş ve de Boss Katana, Yamaha THR2, BlackStar ve daha birkaç ürünü de denemiş tecrübe etmiş olarak gözüm kapali derim ki Boss Katana (MK2) veya Yamaha thr2 al. Yamaha biraz daha pahalı. Bütçe sorun olmayacaksa Yamaha güzel seçim olur, Boss Katana'dan da fazlasıyla memnun kalırsın. Kullana ihtiyacı duyacağım tüm efektler, sesler var. Ikinci elde çok iyi fiyatlara Katana MK2 bulma şansın var

4 tane amfiyi karşılaştıran ya da benimle aynı düşüncede olan bir yazı göremediğim için
e zaten olmasın... hepsini oku kendin değerlendir... TAM olarak almak istediğin şeyi karşılaştıran yazı kaç kere denk gelir... ha mesela Katana vs Blackstar Silverline dersen youtube dolu... neden çünkü ikisi artık FB-GS ya da Barca-Real gibi oldu, zaten tüketicinin %90'ı onlara bakıyor karşılaştırmalı ama senin 4'lü öyle denk gelmez işte... zaten de tam olarak karşılaştırılabilir değiller

Geri