Pc'ye irig nasıl bağlanır

Merhaba dostlar internet üzerinden bu cihazı aldım guitar rig 5 programına bağlamak istiyorum ama nasıl olacağını tam olarak bilmiyorum (bilgisayarım masaüstü)
resim_2023-09-15_190812913.jpeg

guitar rig programına asio4allv2 eklentisini indirdim videolardan anladığım kadarıyla bilgisayarımın hangi girişine bağlayacağımı pek çözemedim ama
resim_2023-09-15_191149148.jpeg
resim_2023-09-15_191332953.jpeg

bana yardımcı olursanız çok minnettar kalırım şimdiden teşekkürlerr

• Konu Sahibi Konu Sahibi
baglayamazsiniz. bu urun sadece iphone ve ipadler icin. zaten yaklasik 15 yil once cikmis bir urun
daha önce buna benzer bi konu açılmış ve sonuca ulaşılmış 15 yıl önce çıktığını bende biliyorum az biraz araştırdım ürünü ama malum ses kartı fiyatlarının yanında öğrenci olmak... para tutamıyorum elimde o yüzden de saçma sapan yollar arıyorum
bunun yerine kullanabileceğim bütçe dostu hiç olmazsa pratik yaparken bana yardımcı olacak birşey önerebilirmisin

daha önce buna benzer bi konu açılmış ve sonuca ulaşılmış 15 yıl önce çıktığını bende biliyorum az biraz araştırdım ürünü ama malum ses kartı fiyatlarının yanında öğrenci olmak... para tutamıyorum elimde o yüzden de saçma sapan yollar arıyorum
bunun yerine kullanabileceğim bütçe dostu hiç olmazsa pratik yaparken bana yardımcı olacak birşey önerebilirmisin
Amazon.com.tr : USB Arayüz gitar

Geri