Satılık Omcron DI-Box

Takasa
Kapalı
Fiyat
1100
Para Birimi
TL
WhatsApp Image 2023-09-21 at 15.01.05.jpeg
WhatsApp Image 2023-09-21 at 15.01.04.jpeg

WhatsApp Image 2023-09-21 at 15.03.24.jpeg

Yurt dışına taşındığım için tüm ekipmanlarımı satıyorum birkaç parça kaldı. Bu da onlardan biri.

Resim di box yokken ve di box varken kayıt.
Üstteki, paralel outputtan kaydedilmiştir, yani sinyalin işlenmemiş halidir. Alttaki ise balanced outputtan çıkmış halidir.
Aradaki farkı göstermek istedim. Sesi 30 dB yükseltir.

Sinyali gürültüsüz bir şekilde 100 metre uzağa bile taşımanızı sağlar.

***Özellikle gitarist arkadaşlar için söylüyorum. Low-mid frekanslardaki fazlalılığı alıp, yani boğukluğu alıp daha temiz, açıkçası çok daha tight bi ton elde etmeyi sağlıyor. Eğer giriş seviyesi bir ses kartı kullanıyorsanız bu dediğim problemi anlamışsınızdır zaten. low-midleri düzeltip sesi gürültüsüz bir şekilde yükseltiyor. Bu sayede ses kartı preampının gürültüsüne de maruz kalmıyor sinyal.***

Hem pasif olarak +48 volt phantom ile hem de aktif olarak 9 volt pille çalışabilir. Gürültü yapmaz.

Giriş konnektörleri benim tarafımdan sıfır olarak değiştirilmiştir. Patlama, çatlama vs asla yok. Zaten prensip olarak benden alınan ürünlerin test videosunu çekip gönderiyorum paketleme yapmadan önce.

Frequency Response: 20 Hz to 40 kHz (+0.5/-1 dB)
Nominal Input Level: -20/0/+20 dBu (selectable)
Max. Input Level: +45 dBu (1 kHz), 390 Vp-p
Max. Output Level: +8 dBu (Balanced: 600 ohms load, Unbalanced: 50 k ohms)
Residual Noise: -110 dBu or less (IHF-A)
Total Harmonic Distortion: 0.05 % or less
Power Supply: DC 9 V: Dry Battery (6F22/6LR61 type), or Phantom Power: DC 24 V to DC 48 V Current Draw: 6 mA

Elden veya kargo olur.

Son düzenleme:
Geri