ACİLL Headrush MX5 Amper sorunu

Arkadaşlar headrush mx5 aldım adaptör çıkmadı içinden yarım saattir internete bakıyorum bi halt anlamadım tek anladığım amperin yüksek olunca sorun cıkarmadıgı peki düşük olursa?

Cihazın üstünde 12 v 3A amepr olduğu yazıyor
bendeki adaptör 12.5w 2.5A

sizce sorun olur mu ? ona göre hemen tekrar gideceğim elektrikçiye..

Birkaç gündür "ACİLLLL" başlığı yoktu 😄
Öncelikle hayırlı olsun Hesdrush güzel alet
Kardeşim şu soruyu sorayım, neden adaptörsüz geldi?
Satın aldığın kişiye bir sor, unuttu mu gondermeyi acaba, varsa göndersin orjinalini.
Normalde voltaj ve polarite (+- uçlarının yeri) değerleri uyuyorsa sorun çıkarmaz. Hatta şu an çoğu yeni-kutulu tekli efekt pedalı adaptörsüz geliyor. Yarım amper sorun çıkarır mı, çıkarabilir de cikarmayabilir de. Processor dijital bir ürün, bilgisayar gibi işlemcisi boardu var. Fazla volt ve amper zarar verebilir, ama az bir eksiği cihazı yakmaz. Önemli nokta şu ki sorun çıkarırsa garantisi işlemez, orjinal adaptör kullanmadığın için.

Son düzenleme:
Birkaç gündür "ACİLLLL" başlığı yoktu 😄
Öncelikle hayırlı olsun Hesdrush güzel alet
Kardeşim şu soruyu sorayım, neden adaptörsüz geldi?
Satın aldığın kişiye bir sor, unuttu mu gondermeyi acaba, varsa göndersin orjinalini.
Normalde voltaj ve polarite (+- uçlarının yeri) değerleri uyuyorsa sorun çıkarmaz. Hatta şu an çoğu yeni-kutulu tekli efekt pedalı adaptörsüz geliyor. Yarım amper sorun çıkarır mı, çıkarabilir de cikarmayabilir de. Processor dijital bir ürün, bilgisayar gibi işlemcisi boardu var. Fazla volt ve amper zarar verebilir, ama az bir eksiği cihazı yakmaz. Önemli nokta şu ki sorun çıkarırsa garantisi işlemez, orjinal adaptör kullanmadığın için.
teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğiniz için 🙏 sorunu çözdüm yanında gelmediğini düşündüğüm için yana yakına elektrikcide kablo aradım meğerse Bono yani 1.5 aylık yavru kedi ilk kutuyu açtığımda ufak bir karton parçasını kaçırmış ve adaptör de onun içindeymiş😹bu bana 300 TL ye patladı ama olsun..

teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğiniz için 🙏 sorunu çözdüm yanında gelmediğini düşündüğüm için yana yakına elektrikcide kablo aradım meğerse Bono yani 1.5 aylık yavru kedi ilk kutuyu açtığımda ufak bir karton parçasını kaçırmış ve adaptör de onun içindeymiş😹bu bana 300 TL ye patladı ama olsun..
Kedi canını...
Iyi hadi. Normalde zaten pakette gelmesi lazımdı. Ikinci adaptörü iade etme imkanın varsa güzel olur. Veya satarsın ikinci el olarak.
Way be, bir adaptör olmuş 300 TL 😅😂 ekonomi çoh eyi gidiyeah

Geri