iki gitar da aynı fakat fiyatları farklı

Arkadaşlar ilk elektro gitarımı sonunda değiştiriyorum, gitarlara bakarken birşey dikkatimi çekti attığım iki linkteki gitarın fiyat farkı var ama aynı gitarlar. Benim gördüğüm sadece klavye ağaçlarının değişik olduğu.
Benim bilmediğim bir değişiklik var mı arada 5600 lira olanı alsam sorun yaşar mıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sorduğun soruya cevabını da vermişsin zaten. Fiyat farkı gülağacından kaynaklanıyor. Amaranth dediğin şey plastik gibi, kuru, kalitesiz ve ucuz bir malzemedir. Gül ağacı ise değerli bir ağaçtır.

Gül ağacı olan eski stok, amaranth olan yeni stok fiyat farkı bu yüzden. Güzel gitar değil, giriş seviyesi alt kalite bir model. Elinde ne var bilmiyorum ama bence biraz daha bütçe yükselt, daha düzgün birşeyler bak.

Ürünün bulunduğu mağazalar bağlantısına tıkladığımda bu ürün mağazalarımızda bulunmuyor diyor (daha ucuz olanı). Büyük ihtimalle stokta kalmadığı için fiyat güncellemesi yansımamış olabilir. Ya da bu gitar stokta iken teşhir ürünü olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gül ağacı olan eski stok, amaranth olan yeni stok fiyat farkı bu yüzden. Güzel gitar değil, giriş seviyesi alt kalite bir model. Elinde ne var bilmiyorum ama bence biraz daha bütçe yükselt, daha düzgün birşeyler bak.
Giriş seviyesi bi model olduğunun farkındayım ama şuan elimdeki gitarı görüp biraz çalabilseydiniz herhangi bir gitar gözünüzde dünyanın en iyi gitarı olurdu büyük ihtimalle. Şuan elime gitar alma fırsatı geçti ve bütçeme tam uyan bu modeli açıkçası pek de istemeyerek almak zorundayım, en azından bu fiyat bandında en içime sinen gitar bu.

Giriş seviyesi bi model olduğunun farkındayım ama şuan elimdeki gitarı görüp biraz çalabilseydiniz herhangi bir gitar gözünüzde dünyanın en iyi gitarı olurdu büyük ihtimalle. Şuan elime gitar alma fırsatı geçti ve bütçeme tam uyan bu modeli açıkçası pek de istemeyerek almak zorundayım, en azından bu fiyat bandında en içime sinen gitar bu.
belki 2. elden bir şeyler bakabilirsin

Geri