A-Live (Ankara Canlı Müzik Yarışması)

Ankara'da Retro Yapım ve IF Performance birlikteliğinde güzel bir yarışma düzenlenmekte. Forum ahalisine duyurulur!

A-LIVE AFİŞ_page-0001.jpg

Başvurular 1 Ekim – 30 Kasım’a kadar kabul edilecektir.
Yarışmaya katılmak isteyen tüm müzisyenler, A-Live için özel olarak hazırladıkları canlı video performanslarını kaydetmelidirler.
Her katılımcı, yarışmaya katılmak için [email protected] adresine video performanslarını göndermelidir.
Video dosyalarını gönderirken, lütfen "Adınız_Soyadınız_YarışmaAdı_Performans" gibi açıklayıcı bir dosya adı kullanın.

Başvuru için göndereceğiniz e-posta şunları içermelidir:
Bestenizin profesyonel veya amatör kaydedilmiş canlı performans videosu
Bestenizin İsmi ve Sözleri (varsa)
Kendinizi / grubunuzu ve performansınızı kısaca tanıtan bir metin
Kendinizin/ grubunuzun iletişim bilgileri

Değerlendirme üç aşamadan oluşacaktır:
-1. Aşama: (1 ekim-30 kasım 2023 ) arası canlı video [email protected] adresine yollanmalıdır. Ön elemeden geçen 10 eser sahibi ve 1 yedek, 2 Aralıkta yarışmanın instagram profili @alivemusiccontest üzerinden açıklanır.
-2. Aşama: 10 aralık 2023 tarihinde seçkin jüri önünde performanslarını eser sahibi başına 30 davetliye kadar katılım hakkı ile sergiler.
-3. Aşama: Performansların sergilenmesinin akabinde aynı gece (10 aralık 2023) jüri önünde sonuçlar instagram profilimiz üzerinden canlı olarak dereceye giren grupların performansları eşliğinde açıklanır.

Herhangi bir müzik türü ve tarzı kabul edilmektedir.
Herhangi bir sorunuz veya daha fazla bilgi için lütfen [email protected] ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
Sizden gelecek müzikle dolu başvuruları sabırsızlıkla bekliyoruz. Unutmayın, her notanın bir hikayesi vardır ve biz bu hikayeleri dinlemek için sabırsızlanıyoruz!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Abiiim
Sen
ben
mübarek @solitude71 abim
birde @barrios abim
Turkrockforum diye kayıt yaptırak mı ?
Duman tonu ile gesi bağlarını yorumlarız.

Güncelde çok bir rolüm kalmasa da Retro veteranlarından olarak bu kadroya dahil olmak şeklen, limitli kabiliyetlerim sebebiyle haddime olmaz. Ama keyifle izlerim sizleri.

@barrios Sürecin planlamasında hiç yer almadım bu sebeple işin detaylarına vakıf değilim ama muhtemelen görünmez bir "gitarlı müzik" bariyeri olacaktır bence abi.

Ahahaha konuyla ne alakam olur bilemedim…. Beni ne zannediyorsunuz onu da çözemedim…. Çokça alet almış satmış, arada sevdiği müzikleri iki de tıngırdatan ev çalgıcısıyım ben. Şarkı, türkü, beste, kayıt… yapana saygı derim sadece, bende yok.

Güncelde çok bir rolüm kalmasa da Retro veteranlarından olarak bu kadroya dahil olmak şeklen, limitli kabiliyetlerim sebebiyle haddime olmaz. Ama keyifle izlerim sizleri.

@barrios Sürecin planlamasında hiç yer almadım bu sebeple işin detaylarına vakıf değilim ama muhtemelen görünmez bir "gitarlı müzik" bariyeri olacaktır bence abi.
Ahahaha konuyla ne alakam olur bilemedim…. Beni ne zannediyorsunuz onu da çözemedim…. Çokça alet almış satmış, arada sevdiği müzikleri iki de tıngırdatan ev çalgıcısıyım ben. Şarkı, türkü, beste, kayıt… yapana saygı derim sadece, bende yok.
Amon ciddi değildi zaten diye dusunuyorum. O adamdaki arızalı insan çekme kapasitesini düşünürsek, bu yarışmayı Serdar Ortaç basar, üstüne de Pink Floyd söyler.

Amon ciddi değildi zaten diye dusunuyorum. O adamdaki arızalı insan çekme kapasitesini düşünürsek, bu yarışmayı Serdar Ortaç basar, üstüne de Pink Floyd söyler.
Abiiim
duman tonu ile gesi bağı hariç niye olmasın. 3nuzun nur yüzünü görür ellerinizi öperim.
Turkrock forum present The Oldmans vay anam vay vay vay. P.yonda kaşıkla dans eden hanımefendi gibi birde reels patlattım mı.
Tabi geceyi farklı mekan ve koşullarda Tamamlama ihtimalimiz de yok değil. Ben o kaşık dansını yakinen bir izlemek isterim gitmişken

Geri