Ücretsiz Iron Maiden The Trooper Tonu

The-Trooper-Preset-Pack.jpg

Sevgili TürkRock halkı, bildiğiniz üzere yurtdışında birçok grubun gitar tonlarının taklit edildiği ton paketleri var ancak ülkemizde bu içerikler yok denecek kadar az. Düzenli olarak paylaştığım paketlerden dördüncüsü The Trooper için oldu. Archetype: Nolly programı için yaptığım solo ve ritim gitar tonlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. İçerisinde ritim gitarlarını kaydettiğim backing track de bulunuyor. Paketlerimden ve videolarımdan hemen haberdar olmak için Instagram'da uygarguitar hesabımı takip edebilirsiniz.

Gitar Tonlarım: uygarguitar - linktr.ee

The Trooper Solo Videom:

Dosyalar

• The Trooper Preset Pack.jpg
    The Trooper Preset Pack.jpg
    59.3 KB · Gösterim: 34
Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tonları Headrush Prime da kullanabiliyor muyum?

Bu videodan yardım olarak Headrush'ı ses kartı işlevinde kullanmak gerekiyor öncelikle. Sonrasında paketin içerisindeki adımları izleyerek Archetype Nolly'i bilgisayara kurmak gerekiyor. Daha önce ses kartı bilgisayar bağlantısı kurduysanız kısa sürede halledebileceğinizi düşünüyorum. Olur da uzun uğraşlar sonucu takıldığınız bir yer olursa bana DM yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bu videodan yardım olarak Headrush'ı ses kartı işlevinde kullanmak gerekiyor öncelikle. Sonrasında paketin içerisindeki adımları izleyerek Archetype Nolly'i bilgisayara kurmak gerekiyor. Daha önce ses kartı bilgisayar bağlantısı kurduysanız kısa sürede halledebileceğinizi düşünüyorum. Olur da uzun uğraşlar sonucu takıldığınız bir yer olursa bana DM yoluyla ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederim Üstad,bu akşam kurcalayayım birazdan.

Aktif paketleri satında alabilirim,choptones kazanacağına 😊

Ücretsiz paketleri halihazırda kullanan, diğer paketler için para biriktiren biri olarak Uygar'ın yaptığı her şeye defaatle kefilim, bu saatten sonra gözüm kapalı kullanırım yaptığı her şeyi...

Ücretsiz paketleri halihazırda kullanan, diğer paketler için para biriktiren biri olarak Uygar'ın yaptığı her şeye defaatle kefilim, bu saatten sonra gözüm kapalı kullanırım yaptığı her şeyi...
Bu kadar güzel bir geri dönüş almayı beklemiyordum. Çok onore oldum, teşekkür ederim 🫡 Daha çok paket gelecek hem ücretli hem ücretsiz. Faydalı oldularsa ne mutlu bana.

Geri