Ses

Elektro gitar çalmaya yeniyim gerçi gitar çalmaya yeniyim. Bu nedenden bir sorum olacak. mesela metal çalmak istiyorum yada daha raaht Blues yada rock falan ama bu sesleri elde edemiyorum sadece bir sesin yuksek volumelu halini elde edebiliyorum metalin sert sesi jazzın ince ve rahat sesi yok bunları nasıl ayarlarla elde ederim. amfi kullanıyorum gitarım SSS manyetikte

Allah'tan yeniyim dedim yoksa siz dedeler beni keserdiniz herhalde hdhshsjshssj
kasma kendini. neyse , oncelikle almak istedigin metal tonlarini almak bahsettigin amfi ile zor. zaten gitarin sss. humbucker single farkini biliyorsundur diye umuyorum. ha ama ben amfimin sartlarini zorlayacam metalde diyorsan gain sona ver. treble 7, bass 6 mid 2 falan yap. maleseef ton osuruk sesi olacak baştan diyeyim. ayreten belirteyim internette bu konu hakkinda tonlarca bilgi var. araştir biraz.

Allah'tan yeniyim dedim yoksa siz dedeler beni keserdiniz herhalde hdhshsjshssj
eski veya yeni, tecrübeli veya değil hiçbiri önemli değil kimseyi de kesmiyoruz ... temel iletişim görgüsü diyelim... başlığa ses yazıp bırakırsan amfiden mi bahsediyorsun, gaz çıkaran komşundan mı nasıl bilecez... artık bakmayacam şu tip başlıklara diyorum ama işte lanet olsun hala birilerine faydamız olur belki elle tutulur bir şey sormuştur diye iyi niyetimizin kurbanıyız... midex'inle ton arayışında şansın rast gitsin...

youtube'u aç > arama kutusuna "gitarda ton", "elektro gitar anfi ayarları", "elektro gitar ton ayarlama" yaz ve enter'a bas , çıkan videoları izle...

kasma kendini. neyse , oncelikle almak istedigin metal tonlarini almak bahsettigin amfi ile zor. zaten gitarin sss. humbucker single farkini biliyorsundur diye umuyorum. ha ama ben amfimin sartlarini zorlayacam metalde diyorsan gain sona ver. treble 7, bass 6 mid 2 falan yap. maleseef ton osuruk sesi olacak baştan diyeyim. ayreten belirteyim internette bu konu hakkinda tonlarca bilgi var. araştir biraz.
Çok teşekkür ederim

Geri