Amazondan gitar almak

Arkadaşlar selamlar. Emektar custom gitarım bozuldu ben de kendisinin ölmesine izin verip epiphone sg vintage edition almaya karar verdim ama amazondan alacağım ve ayarlarını yapmadan gönderirler falan diye sıkıntı etmiyor değilim. Uğraşmak istemiyorum, daha önce alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
Not: gitara çoktan karar verdim, bütçem buna el veriyor ve daha orta seviyede gitar çalıyorum daha üstüne gerek yok lütfen başka öneri vermeyin

Amazon'dan alıp beğenmezsen iade edebilirsin veya Dore'den falan alıp sahibinden'de yarı fiyatına alıcı arayabilirsin. Sap entonasyon ayarı yapmak da zor şeyler değil bir çok kaynak mevcut. Farklı numara tel taktığında bile yapılması gereken ayarlar zaten.

hangi ülkede yaşıyorsun? amazon.com mu amazon.com.tr mi bahsedilen?

.com ise ithal ürünlerde 150 euro muafiyet var, ilgili gümrük vergisi vb süreçlerine hakim misin?

.com.tr ise neden özellikle amazon, Türkiye'de bütün bilindik markaların distribütörü var.
amazon zaten ayar filan yapmaz, müzik mağazası değil, depodan direkt kargo yapar sana.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon'dan alıp beğenmezsen iade edebilirsin veya Dore'den falan alıp sahibinden'de yarı fiyatına alıcı arayabilirsin. Sap entonasyon ayarı yapmak da zor şeyler değil bir çok kaynak mevcut. Farklı numara tel taktığında bile yapılması gereken ayarlar zaten.
doreden alacağım aslında, internet sitesinde yazdıkları sepetteki fiyatı mağazaya gidip alabilir miyim emin olamadım. Konu hakkında bilgiliysen yardımcı olabilir misin o konuda da? sağol yazdıkların için.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi ülkede yaşıyorsun? amazon.com mu amazon.com.tr mi bahsedilen?

.com ise ithal ürünlerde 150 euro muafiyet var, ilgili gümrük vergisi vb süreçlerine hakim misin?

.com.tr ise neden özellikle amazon, Türkiye'de bütün bilindik markaların distribütörü var.
amazon zaten ayar filan yapmaz, müzik mağazası değil, depodan direkt kargo yapar sana.
dostum bütçemin el verdiği gitarın bu olması çoğu sorunun cevabı zaten. ayrıca yazdığım gitarı amazon deposunda tutsalar prime kargosu olur bunun yok, amazon kendi yollamıyor o yüzden. az yazdığımı okusaydın keşke

Geri