Canlı Yayın Ve Podcast Için Ses Kartı Önerisi

Merhabalar. Podcast kayıtları yapmak ve canlı yayında kullanmak için kullanacağım. İyi bir mikrofon tercih etmek ve sorunsuz kullanmak istiyorum sm7b veya ev re20 bu seçeneklerden bazıları. Bu mikrofonları da sorunsuz yürütebiliyor olması lazım. Daha önce SLL+ kullanmıştım sm7b mikrofonu sorunsuz yürütüyordu. Bütçem 10.000tl artırabilirim ama kullanım amacım için çok gereksiz bir harcama da yapmak istemiyorum fakat gerçekten biraz daha zorla şu modeli kesinlikle al diyebileceğiniz bir ses kartı varsa alırım sorun değil. Almışken iyi bir ürün almak istiyorum çünkü ülkemizde sürekli fiyatlar artıyor ve o telaşı yaşamak istemiyorum umarım kendimi anlatabilmişimdir. Bu doğrultuda yardımlarınızı bekliyorum.

SSL+'dan daha iyi bir şey olsun diyorsanız ; Antelope Zen Go SC veya RME Babyface Pro FS'ye geçiş yapabilirsiniz. İkisinin de bahsettiğiniz mikrofonları beslemede sorun yaşatacağını düşünmüyorum. Ancak her ikisi de kafanızdaki bütçe rakamının üzerinde. Eğer ben o rakamlara çıkamam diyorsanız SSL + ile tekrar kaldığınız yerden devam edin bence. Ne de olsa denediğiniz ve bildiğiniz bir kart.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
SSL+'dan daha iyi bir şey olsun diyorsanız ; Antelope Zen Go SC veya RME Babyface Pro FS'ye geçiş yapabilirsiniz. İkisinin de bahsettiğiniz mikrofonları beslemede sorun yaşatacağını düşünmüyorum. Ancak her ikisi de kafanızdaki bütçe rakamının üzerinde. Eğer ben o rakamlara çıkamam diyorsanız SSL + ile tekrar kaldığınız yerden devam edin bence. Ne de olsa denediğiniz ve bildiğiniz bir kart.
aslında söylediğiniz kartlar piyasada kabul görmüş kendini kanıtlamış kartlar gönül isterdi almayı ama bütçemin çok üstünde kalıyor ki benim daha mikrofon da almam lazım. ssl2 kullandığım için aynı macerayı tekrar yaşamak istemiyorum farklı birşey deneyip deneyim sahibi olmak daha hoşuma gidiyor. şuan için önümde iki seçenek bıraktım id24 mk2 ve volt 276. mikrofon olarak tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz önerileriniz olursa çok makbule geçer.

Geri