Elektro Gitar Önerisi. Hangisini almaliyim?

merhaba oncelikle konu daha once tartisildiysa ozur diliyorum bulamadim forumda
2. el elektro gitar almayi planliyorum. solo vs calmak amacim. hh veya hsh manyetikler gerekiyor
hayatimda hic floydrose kullanmadim ve buyuk ihtimalle sorun yasayacagim ama atlatacagimdan eminim
bi kac gundur arastiriyorum ve su modelleri buldum:
Schecter Omen Extreme 6
IBANEZ RG421
Cort Evl Z6 Emg81-60
Ibanez RG370 DXZ
hocam bide ayipolmazsa amfi onerisi isteyecegim. vakit ayirdiginiz icin tesekkurler iyigunler

hem bu gitarlar hem de başlangıç amfileri yüzlerce kez konuşuldu, sağ üstten ARAMA kutusunda anahtar kelimeleri girerek hepsine ulaşabilirsin.... başlangıç gitarı, başlangıç amfisi, xxx yyy modelleri vs vs ...
inan aynı şeyleri 200. kere yazmaya yorgun herkes... daha spesifik soru olunca sor tabi ama temel kavramları en azından kendin önden bir araştır... mesela floyd köprü "atlatılacak bir sorun" değil, bir tercih meselesi

Hocalarımın dediği gibi gitarları araştırabilirsiniz. Çok ucu açık bir konu. Ama amfi için işinizi hızlandırmak adına Blackstar ID Core 10 V3 işinizi görür. Başlangıç aşamasında olduğunuzu varsayıyorum. İlgili amfiyi de sağ üstten aratırsanız özelliklerine vs. ulaşabilirsiniz. Başlangıç için gayet yeterli ve fiyat performans ürünü bir amfi.

Blackstar id core 10 veya fender frontman 20g öneririm amfi olarak. Yeni başlayacaksan floydrose almamanı tavsiye ederim fakat karar senin.

Geri