Elektro gitarımı seri numarasından bulamıyorum

Merhaba, gitarımın seri numarasını aratmama yardımcı olabilir misiniz? Sonuç çıkmıyor ve gitarımın sahte olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.
(seri numarası : s/n CRNL 21008627)

Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Güzel kardeşim, öncelikle gitarının markasını ve modelini yazsaydın, resim de gostersen faydalı olur
Sadece seri numarası ile kimse yardım edemez.
Zira her markanın farklı seriler ve seri numaraları olur. Sadece seri numarası yazarak bulamazsınız.
Bahsettiğim ayrıntıları yazarsanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Üzgünüm, yardımcı olamam.
Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Güzel kardeşim, öncelikle gitarının markasını ve modelini yazsaydın, resim de gostersen faydalı olur
Sadece seri numarası ile kimse yardım edemez.
Zira her markanın farklı seriler ve seri numaraları olur. Sadece seri numarası yazarak bulamazsınız.
Bahsettiğim ayrıntıları yazarsanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız
özür dilerim gitar squier marka bi stratocaster ve çinde yapılmış şuan malesef gitar bende değil fotoğraf atamıyorum :(

Sahte olacağına pek ihtimal vermiyorum, zaten maliyet aynı olacağı için Fender decal kullanmak yerine neden headstocka squier yazsın ki replika gitar üreticileri.

Seri numarası aramada çıkmayan Meksika Fender'im var. Fender'e mail attım. Yazan seri numarasını gönderdim. Modelini yazmadığım halde üretim yılı ve ayıyla beraber hangi model olduğunu rengine kadar yazdılar. Bazı numaralar arşivlerinde kayıt alınmamış olabiliyormuş. Yabancı forumlarda da aynı şeyi yaşayanları okumuştum.

Seri numarası aramada çıkmayan Meksika Fender'im var. Fender'e mail attım. Yazan seri numarasını gönderdim. Modelini yazmadığım halde üretim yılı ve ayıyla beraber hangi model olduğunu rengine kadar yazdılar. Bazı numaralar arşivlerinde kayıt alınmamış olabiliyormuş. Yabancı forumlarda da aynı şeyi yaşayanları okumuştum.
Merhaba,

Muhtemelen 99 öncesidir. Serial check kısmından öncesi çıkmıyor 97 yada 99 öncesi olması lazım. Squier içinde araştırarak yılına orjinalliğine ulaşabilirsin. Arkadaşların dediği gibi zaten sahtesini yapmazlar

Geri